1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

FILTER TOVARU

Cena
€ € 
Reštartovať filtre

Chcete byť iní, mať kvalitný paracordový náramok presne podľa Vášho želania a potrieb (vzor, dĺžka, farba, materiál) ?
Využite jedinečnu možnosť dať si vyrobiť paracord náramok podľa Vášho želania.

Ak máte záujem o paracordový náramok na želanie, navštívte našu predajňu Muničák Bratislava osobne (nič 100%-ne totiž nenahradí osobnú konzultáciu a výber materiálu). Ak to však nie je možné kontaktujte nás mailom alebo telefonicky a my vynaložíme maximálne úsilie na to, aby bolo vytvorenie Vášho jedinečného paracord náramku úspešné.

Starostlivo si premyslite a vyberte nasledovné:
- Vzor viazania paracord náramku: Cobra, King Cobra, Pásovec, Korytnačka.
- Obvod zápästia osoby, ktorá bude paracord náramok nosiť. K tomuto obvodu ešte my pripočítame potrebnú vôlu, aby náramok nebol tesný. Je veľmi dôležité, aby ste odmerali obvod ruky osoby, ktorá bude náramok nosiť a nespoliehali sa na to, že viete obvod ruky odhadnúť alebo je podobný Vášmu obvodu, nakoľko potom môže vzniknúť problém, že náramok nebude dostatočne sedieť (príliš tesný alebo príliš veľký).
- Výber farby/farieb. Náramky môžu byť jednofarebné aj viacfarebné
- Výber materiálu: reflexné, neónové prvky a pod.

Ak nemáte možnosť prísť do predajne Muničák Bratislava osobne, môžete napísať mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na 0908/762042, kde si dohodneme detaily.
Cena paracord náramku na mieru je individuálna podľa výberu vzoru viazania, počtu farieb, náročnosti. Na cene sa vopred dohodneme.

Zoradiť podľa