1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Poštovné a spôsob dopravy

Termín dodania
Objednávky prijaté do 8:00 v pracovný deň expedujeme ešte v ten deň, pokiaľ je tovar skladom v Bratislave a nevyskytnú sa iné komplikácie. Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne na predajni Muničák v Bratislave, alebo ho posielame Slovenskou poštou a kurierskými spoločnosťami.V prípade, že objednaný tovar nebude možné zaslať podľa vyššie uvedenej dodacej lehoty, oznámime vám predpokladaný termín dodania. V tom prípade si však vyžiadame vaše odsúhlasenie. Dodacia lehota môže byť primerane k okolnostiam predĺžená, ak je omeškanie spôsobené okolnosťami nami nezavinenými (meškanie zásielky, strata zásielky...).

Poštovné

Osobný odber Bratislava (Cena je 0,- Eur) - osobný odber je možný na predajni Muničák POLUS v Bratislave na Vajnorskej 100 (na poschodí oproti kinám CINEMA CITY) v čase od 10:00 do 21:00. Prineste si so sebou vytlačenú objednávku alebo nám povedzte číslo objednávky pre rýchlejšie vyhľadanie. Tovar bude pripravený do 24 hodín po odoslaní objednávky a bude uložený po dobu 48 hodín. Ak si zákazník tovar do tejto doby nevyzdvihne, môže byť predaný inému zákazníkovi.

Osobný odber Košice (Cena je 0,- Eur) - osobný odber je možný na predajni Muničák v Košiciach /Aupark SC/  v čase od 09:00 do 21:00. Prineste si so sebou vytlačenú objednávku alebo nám povedzte číslo objednávky pre rýchlejšie vyhľadanie. Tovar si môžete vyzdvihnúť na nasledujúci pracovný deň ak je tovar na predajni v Košiciach. Ak je tovar iba v Bratislave, tovar bude pripravený na vyzdvihnutie do 10 dní. O pripravenej objednávke na vyzdvihnutie Vás budeme informovať mailom alebo SMSkou. Tovar bude uložený po dobu 7 dní. Ak si zákazník tovar do tejto doby nevyzdvihne, môže byť predaný inému zákazníkovi.

Slovenská pošta-dodanie na poštu (Cena je 3,98 Eur) - doručuje balíky do 3-5 pracovných dní. Pošta Vás bude informovať SMSkou, že tovar máte uložený na Vašej pošte a bude tam uložený 18 dní. Uvedená cena platí pri balíkoch do 10kg. Pri balíkoch nad túto hmotnosť bude preprava fakturovaná podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty. O tejto zmene Vás budeme vopred informovať.

Slovenská pošta-dodanie na adresu (Cena je 5,40 Eur) - doručuje balíky do 3-5 pracovných dní. Pošta Vás bude informovať SMSkou, že tovar máte uložený na Vašej pošte a bude tam uložený 18 dní. Uvedená cena platí pri balíkoch do 10kg. Pri balíkoch nad túto hmotnosť bude preprava fakturovaná podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty. O tejto zmene Vás budeme vopred informovať.

Kuriér REMAX (Cena je 4,90 Eur) - doručuje balíky už na nasledujúci pracovný deň priamo na Vašu adresu, ktorú ste uviedli v objednávke. V prípade neprítomnosti Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať a dohodne si s Vami ďalší termín dodania /zvyčajne na druhý pracovný deň/ alebo aj iné miesto dodania v rámci mesta. Uvedená cena platí pri balíkoch do 20kg. Pri balíkoch nad túto hmotnosť bude preprava fakturovaná podľa aktuálneho cenníka spoločnosti. O tejto zmene Vás budeme vopred informovať.

Kuriér UPS (Cena je 3,9 Eur) - doručuje balíky už na nasledujúci pracovný deň priamo na Vašu adresu, ktorú ste uviedli v objednávke. V prípade neprítomnosti Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať a dohodne si s Vami ďalší termín dodania /zvyčajne na druhý pracovný deň/ alebo aj iné miesto dodania v rámci mesta. Uvedená cena platí pri balíkoch do 6kg.

Spôsob dodania
Objednaný tovar zasielame poštou alebo kuriérskymi spoločnosťami na dobierku. Ku každej objednávke prikladáme pokladničný blok, ktorý slúži zároveň ako dodací list. Pri objednávkach zo zahraničia si vopred dohodneme podmienky aj spôsob dodania a platby.

RAZENIE ŠTÍTKOV

 

SÚŤAŽ O LÍSTKY

NAJNIŽŠIA CENA V SR

Muničák Vám dáva
REÁLNU GARANCIU
NAJNIŽŠEJ CENY

PRE VIAC INFO KLIKNITE SEM

AIRSOFTOVÉ HRY ZÁPAD

MUNIČÁK BLOG

PARTNERI