ICS HERA ARMS CQR DT (AS19207) | Muničák
×
Airsoft ICS HERA ARMS CQR DT

ICS HERA ARMS CQR DT (AS19207)

Kód tovaru: 107765 359.90 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

HERA ARMS CQR je spoločným projektom partnerstva ActionSportGames a ICS Airsoft. Airsoftová puška je navrhnutá a vyvinutá s použitím originálnych výkresov poskytnutých firmou HERA Arms a tiež s komponentami na mieru vyrobenými firmou HERA ARMS. Projekt je postavený na platforme ICS CXP AEG pre preukázanú spoľahlivosť a výkon s deleným mechaboxom a rýchlou výmenou pružiny.

Moderný dizajn CQR je novým prístupom k dizajnu pevnej pažby pre platformy AR. Kompaktná pažba je určená pre civilný trh, rovnako ako pre policajné a vojenské použitie, má ľahkú konštrukciu a dáva strelcovi stabilnejšiu platformu pre scenáre CQB.

Predná rukoväť CQR s výrazným ergonomickým dizajnom dopĺňa koncept CQR pre pušku pripravenú pre CQB. Predná rukoväť zaisťuje lepšie ovládanie a presnosť. Predná rukoväť CQR namontovaná na Picatinny lištách na predpažbia HERA Arms IRS umožňuje CQR vynikať medzi ostatnými zbraňami.

CQR je vybavená originálnymi závesnými úchytmi QD a ďalšími časťami, ktoré vám poskytnú autentický vzhľad a dojem z pravej zbrane.

Táto verzia má zabudovaný Mosfet pre zvýšenie životnosti kontaktov.

Váha zbrane: 3245 g
Dĺžka zbrane: 710 mm
Dĺžka hlavne: 212 mm
Telo zbrane: kov
Realistické razenie: áno
Pažba: kov a plast
Vnútorná hlaveň: mosadz
Hop-up: nastaviteľný
Hop-up komora: kov
Tvar (verzia) mechaboxu: EBB delený Ver 2
Úsťová rýchlosť: 110 m / s 

Kľúčové slová: ics ICS HERA ARMS CQR DT  airsoft airsoftka gulickovka zbran

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.