Načítavam
×
Späť do Upgrade

AirsoftPro Hliníková rovná hlava piestu s ložiskom

Kód tovaru: 134120 Výrobca: AIRSOFT PRO
12.00 €
Eshop Košice AUPARK Bratislava POLUS
  • Hliníková hlava (na rozdiel od plastovej) poskytuje maximálnu odolnosť voči nárazom. Nízka váha zaručuje dobrú kadenciu. Pri výstrele dochádza ku stlačeniu vzduchu piestom vo valci. Tento vzduch je vtlačený do šiestich vzduchových kanálov v prednej strane hlavy piestu. Kanály vyúsťujú pod O-krúžkom, ktorý sa vplyvom tlaku roztiahne a zaisťuje tak lepšie utesnenie ako plastová hlava.
  • Pri streľbe (konkrétne pri stlačení struny) má struna zbrane tendenciu otáčať sa okolo vlastnej osy. Po inštalácií tejto hlavy piestu s ložiskom sa uľahči otáčanie struny okolo vlastnej osy. Tým pádom stlačená pružina kladie menší odpor, ale zároveň si zachováva svoju základnú vlastnosť – rýchle uvoľnenie pri výstrele. Ložisko, špeciálna podložka aj spojovacia skrutka sú súčasťou balenia.
  • Za povšimnutie stojí aj druhý O-krúžok. Ten nemá tesniacu funkciu, ale centruje hlavu vo valci. Presne vedie piest vo valci. Zabraňuje poškriabaniu vnútra valca.
  • Hlava piestu má unikátnu konštrukciu, kde na zadnej strane v drážke sa nachádza pružinová podložka. Tá je po inštalácií hlavy, medzi hlavou a piestom. Pevne sa dotýka oboch častí a zabraňuje tak pootočenie hlavy a piestu a teda samovoľnému uvoľneniu pri streľbe.


Klúčové slová: airsoft upgrade
Upgrade Hlava piestu

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.