Načítavam
×
doprava zadarmo
Späť do Upgrade

AirsoftPro Kompletný upgrade set valca pre MB01/04/05/08

Kód tovaru: 147265 Výrobca: AIRSOFT PRO
81.90 €
Eshop Košice AUPARK Bratislava POLUS

Kompletný upgrade set valca pre pušky. Obsahuje nasledujúce diely:

Oceľový odolný valec, ktorý je nevyhnutný doplnok pri zvyšovaní výkonu vašej pušky. Pri bežných valcoch dochádza pri použití silných pružín k deformačnému vytrhnutiu naťahovacej páky z valca. Valec AirsoftPro bol podrobený úspešným záťažovým testom na najsilnejších pružinách. Diel je vyrobený na presných CNC strojoch v ČR. Oceľová bezšvová rúrka a oceľový tŕň naťahovacej páky sú pevne zvarené na štyroch miestach. Zvar bol preleštený, aby bol pohyb v zbrani bezproblémový. Komplet je pre väčšiu odolnosť a vyššiu kĺzavosť ošetrený niklovaním. Napriek tomu je nevyhnutné diel ošetrovať ako pri skutočnej zbrani, teda predovšetkým mazať. Hmotnosť 180g.

Oceľová hlava valca šetrí valec, pretože jeho dopadová plocha je z odolnej gumy. Telo hlavy je oceľové a ošetrené čiernením.

Oceľový vodiaci tŕň pružiny s ložiskom zložený z dvoch dielov. Medzi nimi je vložené guľôčkové ložisko. Vonkajší priemer tŕňa je 9mm výhodou tohto priemeru je správne vedenie pružiny pri stlačení a pružina sa stlačením nekrúti. Oceľové telo a kvalitne čiernený povrch zaisťuje dobrú odolnosť. Nábehové hrany základne sú skosené pre lepšie nasadenie vzpery tŕňa.

Pružina M170. Je vyrobená z pružinovej ocele s riadnou tepelnou úpravou a zabrúsenými koncami. POZOR: nenesieme riziko za poškodenie zbrane v dôsledku použitia príliš silnej pružiny.

Hybridný piest sa skladá z troch rôznych systémov: Ľahké hliníkové telo, POM krúžok pre dobrú kĺzavosť vo valci a záchyt piestu z nerezovej ocele. Vnútorný priemer je 13,5 mm a tak je piest vhodný pre 9mm pružiny. Model sa vyznačuje celogumovými dorazom, ktorý je priskrutkovaný skrutkou a istený lepením. Piest je tak tichší a náraz sa rozkladá na väčšiu plochu.

Set je použiteľný pre väčšinu manuálnych ostreľovacích pušiek, ktoré pracujú na princípe APS. Teda APS 2, EX a Type96 a čínske kópie

Set je použiteľný okrem iného pre:
Well MB01 (Warrior L96)
Well MB04
Well MB05
Well MB08

Set NIE JE použiteľný pre zbrane AGM MP001, AGM L96 MP02, 002, VSR, BAR 10, Marui AWS, Well MA4401, popr. 2)

Upgrade Iné sety

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.