BALLISTOL Pluvonin impregnačný sprej 200ml (25000) | Muničák
×
BALLISTOL Pluvonin impregnačný sprej 200ml, (25000)
BALLISTOL Pluvonin impregnačný sprej 200ml, (25000)

BALLISTOL Pluvonin impregnačný sprej 200ml (25000)

Kód tovaru: 209148 4.90 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

PLUVONIN  je univerzálny impregnačný prostriedok v spreji, ktorý ponúka extrémne odolnú ochranu proti vode, vlhkosti a špine. Určený pre outdoor, kempovanie a záhradu. Ošetruje a impregnuje všetky textílne vlákna a brúsenú kožu. Je vhodný na bundy, anoraky, ruksaky, stany, markýzy, slnečníky, obuv (aj semiš) a podobne. Využijú ho športovci, lovci, rybári a všetci tí, ktorí sú vystavení meniacím sa podmienkam a počasiu.

Vhodný je taktiež pre impregnáciu odevov a obuvi s membránami ako All-Tex®, např.Gore-Tex® a Sympa-Tex® atd.
Využíva špeciálnu technológiu, kde miniatúrne čiastočky vytvárajú vysoko účinnú ochranu so samočistiacou schopnosťou bez narušenia a ovplyvnenia priedušnosti materálu. Pluvonin obalí všetky vlákna textílie neviditeľným ochranným povlakom, ktorý odpudzuje vlhkosť, ochráni pred UV žiarením a je teplotne stabilný.

Chráni aj pred zašpinením, suchá špina odpadne, mokrá sa nenasiakne, stačí ju jednoducho utrieť vlhkou utierkou.

Použitie Pluvoninu:
Povrch pred nastriekaním treba dôkladne očistiť a zbaviť nečistôt. Aplikáciu je nutné robiť vonku alebo v dobre vetraných priestoroch zo vzdialenosti cca 20 - 25 cm kolmo na impregnovanú plochu. Po nastriekaní je vhodné v izbovej teplote približne 45 minút nechať zaschnúť. Viac ohrozené miesta odporúčame ošetriť ešte raz.

 


Klúčové slová: impregnacia"

 

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.