1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Chcem hrať paintball

Ako si môžem objednať paintball?

Paintball sa dá objednať zavolaním do Muničáku Bratislava 00421 915 979253 a rezervovaním termínu a nahlásením počtu osôb. Následne je nutné prísť do Muničáku Bratislava zaplatiť zálohu za minimálne 8 osôb.


Čo to stojí?

Pre všetkých paintballu chtivých zákazníkov pripravili skvelé balíky paintballu, ušité presne na mieru!!! Je len na vás, ktorý si vyberiete!

BASIC – skvelý paintball iba za 10 €!!!

V cene 10 €/osoba je zahrnutý kompletný prenájom vybavenia a 150 nábojov. Tým ušetríte viac ako 6,- € na osobu!!!

KOMBO – kopec zábavy na dlhú dobu za 15 €!!!

V cene 15 €/osoba je zahrnutý kompletný prenájom vybavenia a 250 nábojov, navyše všetky ostatné náboje máte len za 0,05 €. Vďaka tomu ušetríte minimálne 9,- € na osobu!!!

MAXI – exkluzívne podmienky len za 25 €!!!

V cene 25 €/osoba je zahrnutý kompletný prenájom vybavenia, 400 nábojov a malé občerstvenie, navyše všetky ostatné náboje máte len za 0,04.


Čo zahŕňa prenájom?

Prenájom vybavenia zahŕňa: paintballovú zbraň, celotvárovú ochrannú paintballovú masku, všetok spotrebovaný plyn a rozlišovacie oblečenie.


Čo si môžem doobjednať?

V prípade záujmu je možné si doobjednať:

ochranné oblečenie (nohavice + košeľa) – 3,- €/osoba

ochranné paintballové rukavice – 2,- €/osoba


Ako je to s ochrannými vestami?

Ochranné vesty sú určené pre dievčatá na zvýšenie hrudnej ochrany. Nie sú pre dievčatá nutnosťou, a dajú sa v pohode kompenzovať hrubším voľným oblečením. Ich prenájom je zadarmo.


Kde sa paintball hráva?

Hráva sa v budove pri nákladnom prístave, ktorá je na paintball maximálne vhodná. V prípade záujmu vieme prísť aj na miesto, ktoré určí klient (na chatu, do lesa a pod), s tým, že je na ňom, aby zabezpečil bezpečnosť okolia.


Koľko ľudí môže hrať?

Minimálny počet účastníkov je 8. Maximálny je obmedzený počtom našich paintballových setov, ktorých je cca 50. Na hranie v budove ale odporúčame skupinky do cca 20 ľudí. (Nie je to samozrejme podmienka.)


Môžem si doniesť vlastné veci?

Na každých 8 platiacich účastníkov môže pripadnúť jeden človek s vlastnou výzbrojou. Strelivo ale musí nakúpiť u nás na ihrisku.


Môžeme si doniesť vlastné strelivo?

Nie.


Ako dlho trvá hranie?

Hranie sa štandardne objednáva na 3 hodiny, v prípade záujmu a dohody je možné to predĺžiť na dlhšie.


Kedy sa dá hrať?

Hrať sa dá kedykoľvek pokiaľ nie je obsadený priestor a termín a pokiaľ nie je tma. Preto odporúčame začínať najneskôr tri hodiny pred západom slnka.


Od koľkých rokov môžem hrať paintball?

Paintball sa smie hrať od 18 rokov, mladšia osoba môže hrať iba v doprovode dospelej osoby a s podpísaným povolením od zákonného zástupcu. Najnižší vek, ktorý akceptujeme pre hranie paintballu, je 15 rokov.


Ako je to s rezervovaním paintballu?

Každý paintball je oficiálne rezervovaný až v momente vyplatenia zálohy v Muničáku. Záloha sa musí zložiť minimálne dva dni pred samotným paintballom. Pokiaľ dôjde k zrušeniu paintballu, záloha sa nevracia.


Aké typy hier sa hrajú ? Ako dlho trvajú?

Počet možných hracích scenárov je prakticky neobmedzený. Ak hráte prvý krát, odporúčame začať najjednoduchšou variantoutzv. deathmatch. Tu je cieľom eliminovať v danom časovom intervale čo najviac súperov. Neskôr sa dajú pridať ďalšie obľúbené scenáre ako Hra na Vlajky, Protect the President či iné.
Bežné je hrať s časovým obmedzením 10-15minút. To umožňuje rýchle znovu zapojenie sa do hry tým ktorý boli predtým vyradený a zaručuje každému zúčastnenému šancu si poriadne zahrať.


Ako sa obliecť, obuť?

Dá sa hrať v ľubovoľnom oblečení. Ideálne je niečo staré vhodné n zašpinenie. V zápale hry sa budete určite váľať po zemi alebo niekam liezť. Pri airsofte žiadna značka na oblečení nezostáva. Pri paintballe je farba v guličke rozpustná vodou a jednoducho odstrániteľná. Žiadne stopy po vypratí na oblečení nezostávajú. Vhodné obutie je také aby ste sa v ňom mohli rýchlo a bezpečne pohybovať. Opäť platí, ak sa to dá vziať na výlet do lesa, bude to vhodné aj na ihrisko. Rozhodne neodporúčame plátennú obuv, obuv s opätkami a pod.


Čo si ešte môžem zobrať zo sebou?

Vhodné je priniesť si nejaký nápoj na osvieženie, šiltovku na ochranu hlavy, šatku na krk a nejaké rukavice (cyklistické, pracovné …) na ochranu dlaní a prstov pri plazení sa po zemi. Ochranné rukavice je možné požičať si aj od nás.


Je možné si okrem paintballu zahrať aj airsoft?

V prípade záujmu o prenájom airsoftových zbraní volajte na mobilné číslo 00421 915 979253.


RAZENIE ŠTÍTKOV

 

NAJNIŽŠIA CENA V SR

Muničák Vám dáva
REÁLNU GARANCIU
NAJNIŽŠEJ CENY

PRE VIAC INFO KLIKNITE SEM

AIRSOFTOVÉ HRY ZÁPAD

MUNIČÁK BLOG

PARTNERI