GERBER Bear Grylls Flaša na vodu 1L (G31001062) | Muničák
×
Flaša na vodu Gerber Bear Grylls, 1 l, GE31-001062N
Flaša na vodu Gerber Bear Grylls, 1 l, GE31-001062N
Flaša na vodu Gerber Bear Grylls, 1 l, GE31-001062N
Flaša na vodu Gerber Bear Grylls, 1 l, GE31-001062N

GERBER Bear Grylls Flaša na vodu 1L (G31001062)

Kód tovaru: 256206 51.80 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Pre fanúšikov známeho poloboha menom Bear Grylls, ponúkame ďalší kúsok zo série Bear Grylls Ultimate Survival, ktorým je táto fľaša na vodu s hrnčekom.

V tomto prípade sa značka Gerber nechala inšpirovať klasickou vojenskou poľnou fľašou s nerezovým hrnčekom, zavedenými v US Army. Stačilo len trochu popustiť uzdu dizajnérom a nová, pekná fľaša je na svete.

Fľaša na vodu je vyrobená zo zdravotne nezávadného plastu, ktorý neobsahuje škodlivý biseptol, BPA Free. Uzáver fľaše tesní spoľahlivo, takže nemusíte mať strach z prípadného úniku drahocenných tekutín.

Súčasťou fľaše je aj nylonové púzdro s otvorom na opasok a hliníkový hrnček. Pre istý úchop je hrnček vybavený dvoma skladacími uškami, ktoré sú potiahnuté gumovými návlekmi. Hrnček je možné použiť aj na varenie, avšak je potrebné brať ohľad práve na gumové poťahy skladacích ušiek.

Hlboká textúra fľaše, zabezpečuje istý úchop aj v rukaviciach. Ako každý výrobok zo série pre prežitie Ultimate Survival, aj táto fľaša obsahuje vreckového poradcu Základy prežitia.

Objem fľaše: 1L
Objem hrnčeka: 0,5 L
Materiál: plast - BPA Free
Hliníkový hrnček s pogumovanými madlami
nylonové púzdro s otvorom na opasok
Príručka - Základy prežitia
Výrobca: Gerber

Fľaša na vodu je v podstate každodenná súčasť nášho života. Objednajte si túto skvelú fľašu na vodu Bear Grylls Canteen a dostanete vlastne 3 produkty v 1.

""

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.