Flobertka Alfa 641, nikel, plast, kal.6 mm - nikel | Muničák
×
Flobertka Alfa 641, nikel, plast, kal.6 mm

Flobertka Alfa 641, nikel, plast, kal.6 mm - nikel

Kód tovaru: 307028 243.00 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo
MOŽNÝ LEN OSOBNÝ ODBER
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

UPOZORNENIE:
Tento produkt je možné si zakúpiť len pri osobnom odbere na našich predajniach !!!

(Podľa zákona č. 190/2003 Z.z. § 14a ods. 1 sa nesmie uzatvárať zmluva na diaľku, ktorej predmetom je nákup a predaj zbrane kategórie A, kategórie B, kategórie C alebo streliva do týchto zbraní, expanznej zbrane, zbrane, ktorá bola znehodnotená zo zbrane kategórie A, kategórie B a kategórie C a zbrane kategórie D uvedenej v § 7 ods. 1 písm. l, ak v odseku 2 nie je ustanovené inak.)

Voľnopredajný revolver určený na výcvikovú, športovú či rekreačnú streľbu. Kvalita konštrukcie a spracovania je na rovnako vysokej úrovni ako u zbraní na zbrojný preukaz. Vysokopevné tepelne spracované oceľové diely zaručujú zbrani dlhú životnosť.

Flobertka Alfa 641 je vyrobená z kvalitného materiálu , podlieha vysokej kvalite a spracovaniu ako pri zbraniach na zbrojný preukaz. Rám z ľahkej zliatiny obsahuje oceľové vložky, ktoré zaručujú trenie ocele o oceľ s minimálnym opotrebovaním. Vysokopevnostné tepelne spracované oceľové diely vytvárajú záruku dlhej životnosti. Výrobca odporúča používať len kvalitné české strelivo značky Sellier a Bellot s oblým projektilom. Ak použijete iné strelivo, tak je možné, že valec sa bude pri streľbe niekedy zasekávať. Flobert revolvery značky ALFA-PROJ majú označenie C.I.P. a sú na nich vyrazené české testovacie značky.

Obsah balenia:
 - flobertka Alfa 641 nikel, plast
 - plastový kufrík
 - čistenie
 - návod
 - záručný list

Kaliber: 6 mm ME Flobert short
Dĺžka hlavne: 4" / 101
Dĺžka zbrane: 231 mm
Hmotnosť: 860 g
Kapacita valca: 9 nábojov
Mieridlá: nastaviteľné

"

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.