Načítavam
×
doprava zadarmo
Späť do Zbrane

G&G M4A1 RIS

Kód tovaru: 108926 Výrobca: GG
254.70 €
Eshop Košice AUPARK Bratislava POLUS

Airsoftová replika zbrane M4A1. Tubus pažby, vonkajšia hlaveň a väčšina menších dielov sú vyrobené zo zliatiny hliníka a zinku. Pätka pažby, predná rukoväť a telo zbrane sú vyrobené z plastu. Dĺžka pažby je nastaviteľná, užívateľ si ju prispôsobí podľa vlastných preferencií. Zbraň je ideálna na stredné vzdialenosti vzhľadom k použitej pružine M110, ktorá poskytuje úsťovú rýchlosť 360 FPS . RIS lišta umožňuje montáž optiky. Batéria je umiestnená v predpažbí. Pneumaticý blow back systém funguje na princípe vypúšťania stlačeného vzduchu z mechaboxu na valec. Mechabox  je vybavený 8 mm guličkovými ložiskami, mosadznou hlavou valca a hliníkovou hlavou piestu.

Úsťová rýchlosť: 360 FPS
Mechabox: verzia 2
Typ streľby: semi / full auto
Materiál: ABS + kov
Dĺžka repliky: 700-800 mm
Dĺžka vnútornej hlavne: 247 mm
Váha: 2265g
Typ zásobníka: Hi-Cap
Hop-Up: nastaviteľný
Blow Back: Áno

K tejto zbrani dostanete ako darček:
- zásobník

Kvalita a obsah príslušenstva sa môže líšiť od vyššie uvedeného!

Kvalita príslušenstva, ktoré získate ako darček pri kúpe tejto zbrane, je znížená a odporúčame si dokúpiť príslušenstvo bežnej kvality pre plnohodnotné užívanie zbrane. Batérie a nabíjačky nájdete TU.

Tento produkt Vám bude zaslaný v prípade preukázania Vašej totožnosti a dosiahnutia veku 18 rokov!Klúčové slová: elekticka airsoftova vzduchovka zbran airsoftka gulickovka ~
Zbrane Elektrické zbrane (AEG)
Elektrické zbrane AEG (Typ zbrane) M4

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.