ICS CXP-MARS DMR - black (IC-303) | Muničák
×
výpredaj
novinka
ICS CXP-MARS DMR - black (IC-303)
ICS CXP-MARS DMR - black (IC-303)
ICS CXP-MARS DMR - black (IC-303)

ICS CXP-MARS DMR - black (IC-303)

Kód tovaru: 107775 400.00 € Stará cena 452.70 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Jedna z technicky najpokročilejších zbraní na trhu je konečne tu! Vlajková loď značky ICS, elektrická puška CXP M.A.R.S.! Táto puška ponúka všetko, čo hráč airsoftu očakáva. Precízne technické prevedenie, kvalitné vnútorné diely a vysoký výkon.

Už na prvý pohľad vás ohromí dizajn značky ICS. Každému detailu zbrane CXP M.A.R.S. bola venovaná maximálna starostlivosť a na zbrani sú použité len kvalitné kovy a plasty. Telo zbrane aj predpažbia boli obrobené na CNC strojoch, pre zaistenie maximálnej kvality.

Ultraľahké kovové predpažbie je špeciálne navrhnuté značkou ICS a osadené niekoľkými krátkymi R.I.S. lištami v prednej a zadnej časti. Zároveň na ňom sú úchyty systému Keymod, vďaka ktorému si môžete nasadiť na zbraň dodatočné montážne lišty presne tam, kam potrebujete. Ku zbrani je dodávaná sada troch R.I.S. líšt pre Keymod predpažbia. Na zbrani sú osadené sklopné R.I.S. mieridlá. Ovládacie prvky sú prispôsobené pre pravákov aj ľavákov.

Ani vnútro zbrane nesklame. Blowback mechanizmus deleného mechaboxu zaručuje realistickú funkciu aj rozborku celej zbrane. Mechabox navyše disponuje systémom rýchlej výmeny pružiny, ktorý vám dovolí si prispôsobiť výkon podľa vašich požiadaviek. Integrovaný Mosfet je už u zbraňou ICS samozrejmosťou. Samozrejmosťou je aj systém uvoľnenia pružiny pri zaistení zbrane.

Parametre
Úsťová rýchlosť: 130 m/s
Typ mechaboxu: V2
Typ streľby: semi / full auto
Materiál: kov
Dĺžka zbrane: 975 mm
Dĺžka vnútornej hlavne: 458 mm
Hmotnosť: 3660 g
Typ zásobníka: Hi-Cap
Kapacita zásobníka: 300 BB
Hop-Up: nastaviteľný

K tejto zbrani dostanete ako darček:
- zásobník
- batéria
- nabíjačka
- čistič hlavne
- vzorka guličiek
- návod na použitie
- sada montážnych líšt
- kľúč na utiahnutie hlavne

Kvalita a obsah príslušenstva sa môže líšiť od vyššie uvedeného!

Kvalita príslušenstva, ktoré získate ako darček pri kúpe tejto zbrane, je znížená a odporúčame si dokúpiť príslušenstvo bežnej kvality pre plnohodnotné užívanie zbrane. Batérie a nabíjačky nájdete TU.

Tento produkt Vám bude zaslaný v prípade preukázania Vašej totožnosti a dosiahnutia veku 18 rokov!

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.