KIZLYAR Nôž s pevnou čepeľou Irtyš-2 | Muničák
KIZLYAR Nôž s pevnou čepeľou Irtyš-2
KIZLYAR Nôž s pevnou čepeľou Irtyš-2
KIZLYAR Nôž s pevnou čepeľou Irtyš-2
KIZLYAR Nôž s pevnou čepeľou Irtyš-2
KIZLYAR Nôž s pevnou čepeľou Irtyš-2

KIZLYAR Nôž s pevnou čepeľou Irtyš-2

Kód tovaru: 222143 149.00 €
KIZLYAR
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Vojenský nôž Irtyš-2 zo série River vo svojom dizajne skrýva chladnú sibírsku rieku a jej ostré a mrazivé brehy. Masívny a odolný nôž s čepeľou z kvalitnej nerezovej ocele. Rukoväť noža je vyrobená z mechanicky odolného a na dotyk príjemného materiálu Elastron G, ktorý zabezpečuje pohodlný úchop a zabraňuje šmýkaniu sa v ruke vo vlhkých podmienkach. Nôž je konštrukcie fulltang. K nožu je dodávané kvalitné kožené puzdro.

Pri výrobe nožov Kizlyar sú používané najmodernejšie technológie v kombinácii s tradičnou ručnou prácou, čo umožňuje ponúknuť spotrebiteľovi jedinečný produkt a to či už sa jedná o moderné alebo tradičné výrobky. Spoločnosť nesie názov podľa mesta Kizlyar v Dagestanskej republike, kde aj spoločnosť sídli. Od nepamäti je Dagestan známy svojim umením výroby zbraní, ktorá má obzvlášť bohatú históriu. Oficiálne dokumenty o výrobe zbraní v oblastiach Kubač, Kumuch a Kazaniste siahajú do 16. a 17. storočia. V súčasnej dobe je spoločnosť Kizlyar považovaná za jednu z vedúcich spoločností na trhu v oblasti remeselne vyrábaných nožov a chladných zbraní v Rusku. Výrobné priestory sa rozprestierajú na ploche viac ako 3 500 štvorcových metrov a spoločnosť zamestnáva dnes už v nepretržitej prevádzke viac ako 300 zamestnancov. Tento nôž je zaradený do kategórie chladné zbrane. Nože spoločnosti Kizlyar, ktoré sú zaradené do kategórie chladné zbrane majú vždy na chrbte čepelí vyrazené svoje vlastné identifikačné číslo.

Materiál čepele: Z60 (Tvrdosť: 56-58 HRC)
Materiál rukoväte: Elastron G
Celková dĺžka: 290 mm
Dĺžka čepele: 170 mm
Dĺžka rukoväte: 120 mm
Hrúbka čepele: 3,8 mm
Hmotnosť: 258 g

Kľúčové slová: noz nôž nožík pevna cepel pevnou cepelou nože noze nožíky kizlyar