LED LENSER Čelovka SEO5 - červená (6106 / 6006) | Muničák
×
výpredaj
LED LENSER Čelovka SEO5 - červená, (6106 / 6006)
LED LENSER Čelovka SEO5 - červená, (6106 / 6006)
LED LENSER Čelovka SEO5 - červená, (6106 / 6006)
LED LENSER Čelovka SEO5 - červená, (6106 / 6006)

LED LENSER Čelovka SEO5 - červená (6106 / 6006)

Kód tovaru: 118726 36.00 € Stará cena 59.90 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Dizajnovo atraktívna čelovka Led Lenser SEO 5 si zachováva všetky prednosti svojho predchodcu SEO 3. Aj táto čelovka disponuje odnímateľnou (vyprateľnou) čelenkou, neoslňujúcim červeným LED svetlom, reflektorovou šošovkou v výklopnej hlavici ktorá umožňuje ľahké zaostrovanie svetelného kuželu, intuitívne ovládanie pomocou jedného tlačidla, zámok proti nechcenému zapnutiu a box na batérie umiestnený priamo v reflektore. Novinkou je ale zdvojnásobený výkon pri zachovaní výdrže batérií. Svetelný tok 180 lm vydrží svietiť na vzdialenosť 120m až po dobu 7 hodín. Samozrejmosťou je opäť vysoká odolnosť proti poveternostným vplyvom a proti nárazom. Pozlátené kontakty predlžujú životnosť čelovky na ktorú sa vzťahuje 7 ročná záruka.

Balenie obsahuje:
 - Svietidlo
 - 3 x AAA batérie
 - Špeciálny kód pre registráciu
 - Návod v CZ a SK jazyku

Parametre:
 - Dosah svetla: Boost / Low Power - 120 / 40 m
 - Svetelný tok: Boost / Low Power - 180 / 20 lm
 - Doba svícení: Boost / Low Power -   7 / 25 h
 - Hmotnosť: 105 g
 - Batérie: 3 x AAA 1.5V
 - Certifikácie odolnosti: IPX6
 - LED: High End Power LED (biela), High End LED (červená)

LED LENSER je nemecká značka unikátnych ručných a čelových svietidiel, ktorá kombinuje najmodernejšie technológie a atraktívny design. LED LENSER dnes znamená synonymum pre spoľahlivosť vo všetkých oboroch použitia.

Technológie:
Smart Light Technology - Rôzne oblasti použitia vyžadujú individuálne nastavenie svietidiel a individuálne funkcie. Z tohto dôvodu bola vytvorená nová technológia "SLT".

Advanced Focus System - Spojením šošovky a reflektoru vznikla unikátna technológia ktorá nemá vo svete obdoby. Vznikla tak reflektorová šošovka umožňujúca zaostrenie paprsku svetla s plynulým prechodom z širokého homogénneho kruhu svetla do ostrého zväzku a naopak. Ostrenie sa robí jednoduchým posunutím hlavy svietidla dopredu alebo dozadu. Svietidlá Led Lenser ako jediné na svete využívajú princípu lomu svetla. Bežné svietidlá iba odrážajú svetlo od reflexných plôch vo vnútri svietidla.
Medzinárodné patenty AFS: China: ZL 200680000752.1Patent-No. Europe: EP 1880 139 B1Patent-No. USA: 7,461,960Patent-No. HongKong: 1108730

Turning Focus - Je rýchly a spoľahlivý mechanizmus ostrenia Led svietidla. Otáčaním hlavy svietidla docielite okamžiku rozostrenia alebo zaostrenia paprsku svetla.

Odolnosť IPX4-8 - Led Lenser vás nesklame ani v daždi alebo snehu (odolnosť voči vode). Zároveň je výrobok odolný aj proti pádu z výšky 1.5 m.

Pozlátené kontakty - Zlato je vynikajúci elektrický vodič a je extrémne odolné. Jeho odolnosť spočíva v schopnosti nepodliehať korózii a vo vysokom stupni chemickej odolnosti. Odhaduje sa že približne 70% porúch svietidiel sa dá pripísať korozívnemu poškodeniu spôsobenému kyselinou alebo plynom z batérií. Preto majú svietidlá Led Lenser pozlátené kontakty. Vďaka tomuto drahému opatreniu vydržia svietidlá Led Lenser celé desaťročia.

Klúčové slová: čelovky svietidla svietidlo led lenser baterky baterka

"

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.