MEPROLIGHT Mieridla Glock9mm/.357SIG/.45GAP/.40S&W, vysoké, F/R zelená/oranžová | Muničák
×
novinka
MEPROLIGHT Mieridla Self-Illuminated Night Sights pre Glock9mm/.357SIG/.45GAP/.40S&W, vysoké, F/R zelená/oranžová

MEPROLIGHT Mieridla Self-Illuminated Night Sights pre Glock9mm/.357SIG/.45GAP/.40S&W, vysoké, F/R zelená/oranžová

Kód tovaru: 325385 109.00 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

MEPROLIGHT® osvedčené nočné mieridlá, ktoré vám umožnia zasiahnuť stacionárne alebo pohyblivé ciele za zhoršených svetelných podmienok s dramaticky zvýšenou pravdepodobnosťou zásahu.

Výsledky testov strelcov preukázali zvýšenie efektivity zásahu o viac ako 85% pri použití samostatného osvetlenia MEPROLIGHT.

Modely TRU-DOT® ponúkajú zameriavací systém pre pištole na vylepšené rýchle inštinktívne zameranie, ktoré nevyžaduje prechod z denného na nočné použitie.Cez deň aj v noci sú zamierením strelca tri plné bodky, ktoré majú rovnaký vzhľad a umiestnenie za všetkých svetelných podmienok.

Nočné zameriavače MEPROLIGHT’S Self-Illuminated, ktoré sú navrhnuté ako náhradné diely pre štandardné zameriavače zbraní, je možné s malými úpravami namontovať priamo.

Vďaka vynikajúcim výrobným metódam a prísnej kontrole kvality bol MEPROLIGHT prvou voľbou medzi orgánmi činnými v trestnom konaní, osobami s rozhodovacími právomocami v oblasti obrany a významnými výrobcami zbraní. Je zavedený program úplnej kvality certifikovaný podľa ISO-9001: 2008 a vyhovujúci vojenským špecifikáciám NATO a USA. Všetky produkty a procesy v spoločnosti MEPROLIGHT sa vykonávajú, kontrolujú a monitorujú na týchto náročných úrovniach kvality.

Osvetľovače MEPROLIGHT, ktoré boli pôvodne vyvinuté pre izraelské obranné sily, teraz používajú vojenské zložky, orgány presadzovania práva a civilné obyvateľstvo na šiestich kontinentoch.

MEPROLIGHT ponúka moderný dizajn, výrobu a testovanie zariadení s najskúsenejšími technickými pracovníkmi v odbore. Ak sa počíta kvalita, určite s

Farba: zelená/oranžová
Vhodná pre: Glock9mm/.357SIG/.45GAP/.40S&W, vysoké
F/M

Jedinečné výhody:
- Žiadne batérie alebo vypínače - vždy pripravené, keď ich potrebujete.
- Dobrá viditeľnosť cez deň aj za zlých svetelných podmienok.
- Najjasnejšie nočné osvetľovače, aké sú dnes k dispozícii.
- TRU-DOT® pre rýchle inštinktívne zameranie.
- Plne integrované nočné/denné videnie.
- Bezúdržbové.

Kľúčové slová: osvetľovače mieridlá meprolight

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.