MOIRA Trio, spodky dlhé, zelená | Muničák
×
výpredaj
MOIRA Trio, spodky dlhé, zelená

MOIRA Trio, spodky dlhé, zelená

Kód tovaru: 265060 12.00 € Stará cena 33.10 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Veľkosť Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK
S
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Funkčné prádlo MOIRA je vyvinuté termoprádlo určené rovnako na najvyššiu fyzickú záťaž v medzných klimatických podmienkach, ako aj pre denné nosenie. Teplotný komfort a psychická pohoda, ktorú ponúka prádlo a oblečenie MOIRA sú jeho neoddeliteľnou súčasťou. MOIRA oblečenie dokonale odvádza vlhkosť pri zachovaní teplotného optima a tým vytvára optimálnu mikroklímu organizmu, ktorá stupňuje výkon jedinca. MOIRA je dnes najväčším výrobcom a predajcom termooblečenia v Čechách a na Slovensku.

Táto pletenina je trojvrstvová. Najbližšie k pokožke sú slučky polypropylénového vlákna. Ďalšia vrstva je tvorená väzobnou konštrukciou umožňujúcou rýchly transport kapilárnej vlhkosti. Posledná, najtenšia vrstva, dokáže túto vlhkosť zachytiť a odpariť v nečakanom množstve. Rozdielne vlastnosti vláken a ich rozdielny podiel na celkovej architektúre pleteniny dokážu pri rýchlom transporte vlhka dokonalé zateplenie pokožky. Trio udrží teplo i pri nižšom fyzickom výkone, pri zachovaní dobre priedušnosti.

"

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.