1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

DODANIE DO VIANOC

Dnešok 17.12.2018 bol posledným dňom objednávania kedy Vám garantujeme dodanie vianočných darčekov do Vianoc. Samozrejme budeme robiť všetko pre to aby stihli prísť aj objednávky urobené po tomto dátume, ale nesmieme zabúdať,že prepravné spoločnosti nie sú v tomto období tak spoľahlivé ako v iný čas v roku. POZOR! pre osobný odber, ale vybavíme objednávky spravené do 20.12.2018 do 7:00 ešte pred víkendom!

 

 

 

 

 

 

SÚŤAŽ O LÍSTKY S AQUAMAN

Od zajtra môžete navštíviť film AQUAMAN v kinách a s tým prichádza SÚŤAŽ pre Vás. Vyhrať môžete 2x lístky do kina v sieti kín CINEMAX (na ľubovolný film) a super tričko Aquaman. Ako sa zapojiť? Do poznámky pri objednávke uveďte aspoň jedno meno z hercov vo filme Aquaman Výhercu vyžrebujeme 19.12. Veľa šťastia.

 

 

 

 

 

 

Januárový výpredaj už v novembri

NEČAKAJTE NA JANUÁROVÉ VÝPREDAJE, S MUNIČÁKOM NAKÚPITE VÝHODNE UŽ V NOVEMBRI ! Super veci za super ceny. Neváhajte a uchmatnite si tie najlepšie kúsky so zľavou až o 70% už dnes ! Výpredaj nájdete na našom webe! Link v komentári.

 

 

 

VÝMENA TOVARU DO KONCA JANUÁRA

babka aj frajerka Vám kúpili to isté ? Po vianočnom hodovaní Vám nesadla veľkosť? NEVADÍ !
Muničák Vám to vymení. Všetky darčeky zakúpené u nás v Muničáku počas decembra Vám vymeníme cez celý január. Takže sa nemusíte báť, že by si spravil krok vedľa pri vyberaní darčekov pre blízkych, Muničák má pre Vás plán B.
Stačí keď prinesiete nepoužívaný tovar a pokladničný blok a my Vám to vymeníme (buď inú veľkosť alebo si vyberieš iný super produkt).

NIKDE NENAKÚPIŠ VIANOČNÉ DARČEKY TAK VÝHODNE AKO U NÁS

Muničák ti garantuje najnižšiu cenu na trhu! Našiel si niečo lacnejšie u konkurencie? To nie je možné! Muničák ti dá rovnakú cenu a k tomu bonus navyše! Stačí keď prídeš a ukážeš nám konkurenčnú ponuku a my ti dáme automaticky zľavu. Toto pravidlo platí na predajniach a tiež na našom e-shope. Pri objednávke cez e-shop stačí keď do poznámky pri objednávke zadáte web link na stránku kde ste našli produkt lacnejšie. Podmienkou je aby stránka bola slovenská a mali tovar skladom.

MUNIČÁK MÁ NOVÝ WEB. OTESTUJ HO!

Testuj náš web http://new.municak.sk/ a napíš nám chyby, ktoré nájdeš a my ťa za to odmeníme. Každá relevantná pripomienka bude zaradená do žrebovania o hodnotné ceny.

POZOR,TO ALE NIE JE VŠETKO! Každá objednávka spravená cez nový e-shop má automaticky DOPRAVU ZADARMO! (Na objednávke ju uvidíte,ale nebude vám účtovaná.)

Súťaž o lístky

V spolupráci s filmom Hunter Killer môžete teraz vyhrať lístky v sieti kín CINEMAX kdekoľvek na Slovensku. Môžete si tak pozrieť tento, ale aj iný, vami ľubovoľne vybraný film. Stačí keď do poznámky pri objednávke zadáte heslo: HUNTER KILLER  a budete zaradený do žrebovania. Výhercu vyžrebujeme 14.11.2018

 

Mačeta Cold Steel TACTICAL KATANA s puzdrom, 97TKMS

Chcete naozaj vyskúšať, čo dokáže katana rozsekať, ale nechcete investovať stovky, či tisíce za originál? Alebo takú vlastníte a nechcete ju poškodiť pri tréningu ostrých sekov na predmetoch? Alebo len chcete upraviť záhradu fakt zábavným spôsobom? Potom je mačeta v prevedení katany od COLD STEEL, práve pre Vás! http://bit.ly/2volbVD

Čítať ďalej...

Podkategórie

RAZENIE ŠTÍTKOV

 

NAJNIŽŠIA CENA V SR

Muničák Vám dáva
REÁLNU GARANCIU
NAJNIŽŠEJ CENY

PRE VIAC INFO KLIKNITE SEM

AIRSOFTOVÉ HRY ZÁPAD

MUNIČÁK BLOG

PARTNERI