1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

NITECORE | Taška cez rameno

nitecore

Čo poviete na taktickú tašku cez plece od Nitecore? Je vhodná na prenášanie zbrane, svietidiel a príslušenstva. Vďaka použitému materiálu sa vyznačuje vysokou pevnosťou a oderuvzdornosťou, zároveň je aj vodeodolná. Na zadnej strane sa nachádza MOLLE systém. Hlavná priehradka je polstrovaná a uzatvárateľná na zips.

WARRIOR | Hrnček pre chlapa!

warrior mug

Niet na to si dať po streľbe šálku kávy. A prečo nie rovno v takticool hrnčeku od najlepšieho britského výrobcu taktickej výstroje na trhu, Warrior Assault Systems. Hrnčeky pre chlapa od Warrioru.

Zimná Kolekcia | Alpha Industries

alpha industries

Zima prichádza a my sme doplnili zásoby búnd americkej značky Alpha Industries. Napriek sychravému počasiu sme pre Vás nafotili aspoň zopár štýlových noviniek.

Obuv LOWA

lowa

Lowa je nemecká značka jedného z najkvalitnejších výrobcov obuvi na trhu. Nápis Made in Slovakia tento štatút len podčiarkuje. Predstavujeme jeden z najviac obľúbených modelov, Lowa Zephyr.

BRANDIT | Bundy

brandit

Bundy do chladného počasia máme aj od nemeckej značky Brandit. :) Bunda Vintage Explorer má "ležérny" vintage vzhľad a celkom 6 praktických vreciek v prednej časti.