SIG SAUER Vzduchovka CO2 MCX 4,5mm w/ Red Dot - FDE SIG014 | Muničák
×
novinka
SIG SAUER Vzduchovka CO2 MCX 4,5mm w/ Red Dot  - FDE (SIG014)
SIG SAUER Vzduchovka CO2 MCX 4,5mm w/ Red Dot  - FDE (SIG014)

SIG SAUER Vzduchovka CO2 MCX 4,5mm w/ Red Dot - FDE (SIG014)

Kód tovaru: 303318 338.90 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Vzduchová puška na diabolky a veľkú CO2 bombičku. Jedná sa o model výrobcu Sig Sauer. Keďže táto firma patrí medzi veľmi obľúbené výrobcu ostrých zbraní, tak prišla na trh s novinkou v podobe vzduchovky na diabolky, teda si môže aj znalý človek bez zbrojného pasu vychutnať streľbu z klasického Sig Sauer.

Veľmi netradičné puška v tomto odvetví, a to vďaka celokovovému telu, ktoré je naozaj pevnú dominantou tejto zbrane. Ako už bolo spomenuté jedná sa o MCX na veľkú 88g CO2 bombičku, ktorá sa vkladá do pažby zbrane. Demontáž je veľmi rýchla a jednoduchá, keďže pažbička drží iba na poistke, ktorú treba zatlačiť. Na konci nájdete gumovou topánku, ktorá dobre padne do ramena.

Rukoväť pušky je vyrobená z polyméru. Lucik aj spúšť je z kovu. Stlačenia je veľmi príjemné, a naozaj pripomína chod reálne zbrane. Manuálna kovová poistka je umiestnená na ľavej strane a je v presnom dosahu palca pri streľbe. Zásobník MCX je vyrobený z polyméru. Sig Sauer, tu veľmi netradične poňal nabíjania diaboliek, ktoré sa vkladajú do pásku a až potom vložíte do zásobníka. Samotná kapacita je 30 diaboliek.

Ide o dlhú zbraň, ktorú je možné využiť na dlhé ciele, vďaka dlhému predpažbia sa dobre drží aj v ľahu. Možno uchytiť nôžky na adaptér (nie je súčasťou). V predpažbie tiež nájdeme úchyt pre ľavú ruku. Ak však s puškou plánujete presnejšiu streľbu, tak vás určite poteší klasická 22mm lišta pre uchytenie puškohľadu.

Keďže sa jedná o set, tak v balení nájdete kolimátor firmy Sig Sauer. Jedná sa o taktický model. Horizontálne aj vertikálne korekcie je možná nastavi púhymi prsty. Upevnenie je pomocou 22 weaver montáže.

Praktická skúsenosť: Veľmi zaujímavá puška, ktorá je určite v top spracovania. Keďže nabíjanie vzduchových zbraní je nudnejšie časť tejto záľuby, tak tu musím pochváliť netradičný zásobník, ktorý naopak pri nabíjaní veľmi baví a teší. Hľadia s muškou je možno sklopiť a teda je uchytenie kolimátora bez problému.

Režim streľby: Semi-auto
Poistka: áno
Výkon zbrane: 7,5J
Hmotnosť: 4 000 g
Celková dĺžka: 887 mm
Dĺžka hlavne: 450 mm
Montážna lišta: 22 mm
Zásobník: 30
Kaliber: 4,5 mm
Druh zbrane: Puška
Energie: 7,5 J !
Typ mechanizmu: CO2
Mieridlá: áno
Repliky zbraní: Sig Sauer