1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

WEST BASE SERIES XVII. Assault System

Tak... posledný Mad (tento rok, samozrejme) ... dúfam, že ste si ho užili ako sa patrí... hodinu som triedil asi milión fotiek, tu ich máte nejakých 170. Jasné, že sú poprehadzované. Počasie odradilo hromadu ľudí, čo sa ani moc nedivím, ale tí čo prišli, určite neľutujú. Nepršalo, len bolo mokro. Zablatení, špinaví... ale spokojní "ersofťáci" sa rozlúčili s poriadnou Mádovačkou.... v tomto skvelom priestore sa vidíme až budúci rok. Ďakujem za celoročnú účasť, podporu a skvelé zážitky. Prajem príjemné prežitie sviatkov, kopu radosti a pokoja... a nové zbrane pod stromčekom, priatelia.

Čítať ďalej...

WEST BASE SERIES XVI. - Op. Winter Paradise 16.11.2014

Fešáci a fešandy .. aj ja vám veľmi pekne ďakujem... priestor už štandardne bezkonkurenčný ... jednoducho luxus... Napriek bratislavskému počasiu sa nás zišlo v Kútoch slušná kôpka (95) na také novembrové počko... som rád, že sa vám páčilo.. Obrana s veľkou poklonou - útok, obrovská vďaka za neúnavné ofenzívne strety počas celej akcie.

Čítať ďalej...

WEST BASE SERIES XV. - Cartel Drug War 2.11.2014

Sedemdesiat airsofťákov a airsofťáčiek sa zišlo na petržalskej klasike - na offroadovom kopci, na Dolnozemskej ulici. Gule svišťali vzduchom, granáty vybuchovali, útok vytláčal protivníkov z ich obranných pozícií. Ak máte záujem dostávať pravidelne pozvánky na nami organizované hry, požiadajte užívateľa West AS Base o priateľstvo.

Čítať ďalej...

WEST BASE SERIES XIV. Assault System 26.10.2014

Malá ukážka zo sto vydarených fotečiek z ešte vydarenejšej hry, kde sa stretlo 110 hráčov. Užili sme si to ako sa patrilo, najskôr nám atmošku tvorila hmla, potom sme si ju my dotvorili s dymovnicami... Pridajte sa aj vy k nám, požiadajte užívateľa West AS Base o priateľstvo a budú vám pravidelne chodiť nami organizované hry. Full album: https://www.facebook.com/pato.schwarz/media_set?set=a.10201997556141007.1073741856.1848794555&type=3

Čítať ďalej...

WEST BASE SERIES XIII. Another World 12.10.2014

Čítať ďalej...

RAZENIE ŠTÍTKOV

 

NAJNIŽŠIA CENA V SR

Muničák Vám dáva
REÁLNU GARANCIU
NAJNIŽŠEJ CENY

PRE VIAC INFO KLIKNITE SEM

AIRSOFTOVÉ HRY ZÁPAD

MUNIČÁK BLOG

PARTNERI