TRYX Dezinfekcia SEPTOVID-R 0,5l (bez rozprašovača) | Muničák
×
výpredaj
TRYX Dezinfekcia SEPTOVID-R 0,5l (bez rozprašovača)

TRYX Dezinfekcia SEPTOVID-R 0,5l (bez rozprašovača)

Kód tovaru: 261362 9.90 € Stará cena 14.50 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Dezinfekčný / biocídny prípravok na báze etanolu bez chlóru.  S obsahom etanolu až 84%.  Produkt účinne dezinfikuje povrchy od baktérií a vírusov (tiež koronavírusu) a je schválený a registrovaný MH SR. Reg. č.: bio/694/D/20/CCHLP.

Receptúra produktu je podľa odporúčania WHO (Svetovej zdravotníckej organizácie) a je testovaná na bezpečnú likvidáciu baktérií a vírusov (tiež koronavírusu). Použitá biocídna látka etanol je výskumom označená ako najúčinnejšiu zo všetkých biocídnych látok na báze alkoholu.

Balenie obsahuje: 0,5 litra dezinfekcie bez mechanického rozprašovača (u výrobcov obalových materiálov je nedostatok mechanických rozprašovačov)

Určený na: dezinfikovanie rôznych povrchov v interiéri a exteriéri (napr. kuchyne, sanitu, zábradlia, kľučky, madlá, dotykové obrazovky, tlačidlá na zariadeniach, telefóny a iné miesta, ktoré sú v častom kontakte s rukami). Vhodný aj na dezinfekciu respirátorov, okuliarov a masiek. 

Nie je vhodný do interiérov áut na niektoré lakované, akrylátové a plastové povrchy, plexisklo, kožu a koženku. 
U citlivých materiálov urobte najprv skúšku nanesením prípravku na málo viditeľnej časti. 
Nepoužívajte na čistenie v rozpore s návodom výrobcu čisteného zariadenia alebo povrchu. 
 
NÁVOD NA POUŽITIE: produkt je určený na priamu aplikáciu pomocou rozprašovača (neriedi sa). Na ošetrovaný povrch naneste také množstvo, aby bol povrch mokrý. Dezinfekčný účinok nastáva v priebehu 15 sekúnd. Následne povrch utrite, alebo nechajte vyschnúť. Ošetrený povrch nie je potrebné oplachovať čistou vodou. Opakujte podľa potreby.

Informácia podľa Nariadenia EÚ č. 528/2012: Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.