Načítavam
×
doprava zadarmo
Späť do Prilby

Ultimate Tactical Prilba Gunner FAST - čierna

Kód tovaru: 216265 Výrobca: ULTIMATE TACTICAL
99.00 €
Eshop Košice AUPARK Bratislava POLUS

Helmy Fast určujú nové štandardy kvality v oblasti ochrany hlavy. Oboje, komfort a všestrannosť sú prednosťou tejto série.
Popruhy disponujú penovými vankúšikmi, ktoré sú plne nastaviteľné, vďaka nim je prilba prispôsobiteľná akémukoľvek tvaru hlavy. Záves je 4-bodový a disponuje rýchlim a jednoduchým spôsobom nastavenia, tento systém je tiež uzavretý, čo znamená že nie sú v ňom žiadne voľné alebo vyčnievajúce popruhy. Miera nastaviteľnosti je zvýšená vďaka zadnému modulu, ktorý slúži na nastavenie priemeru popruhov cez uzol. Popruhové a závesné časti sú pokryté materiálom, ktorý absorbuje pot.
Na vonkajšej časti prilby nájdete integrovaný úchyt na okuliare s nočným videním. Na oboch stranách prilby sú univerzálne 22mm lišty, ktoré umožňujú úchyt prakticky akéhokoľvek prídavného vybavenia, ako napríklad taktické svetlo. Veľká časť povrchu prilby na bokoch a vzadu je vybavená panelmi na suchý zips, na ktoré je možné pripevniť rôzne patche, alebo iné identifikačné prvky.
Výnimočnosť helmy spočíva hlavne jej modulárnosti. Predná ochranná maska sa dá jednoducho zložiť pomocou dvoch zámkov na bokoch helmy. Vďaka implementácií oceľového pletiva  pokrytého laminátom proti hrdzaveniu bolo možné docieliť vysoký prietok vzduchu a zároveň zachovať aj vysokú odolnosť voči nárazu. Vďaka dobrej cirkulácií vzduchu a tomu, že vzdialenosť medzi vízorom a očami je väčšia, sa zabraňuje zahmlievaniu v prípade nosenia okuliarov.
 
Parametre:
- hmotnosť: 1100g
- veľkosť: 57 - 51cm

Materiál:
 - polymér
 
UPOZORNENIE:
Produkt nenahrádza balistickú ochranu očí a hlavy a jeho používanie za týmto účelom je nesprávne a proti zamýšľanému účelu! Výrobca alebo predávajúci nezodpovedá za prípadné zranenia alebo poškodenie materiálu, ktoré vzniklo nevhodným spôsobom používania.

"
Prilby a príslušenstvo Prilby

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.