Z-TACTICAL EVO III Headset, no PTT - foliage (7739) | Muničák
×
Z-Tactical EVO III Headset, no PTT, foliage green
Z-Tactical EVO III Headset, no PTT, foliage green
Z-Tactical EVO III Headset, no PTT, foliage green
Z-Tactical EVO III Headset, no PTT, foliage green

Z-TACTICAL EVO III Headset, no PTT - foliage (7739)

Kód tovaru: 149202 19.90 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Vydarená replika armádneho head-setu Bowman, obľúbená v radoch hráčov airsoftu i paintballu. Náhlavná sada Bowman EVO III dobre poslúži každému, kto chce pohodlne prijímať a odosielať informácie bez toho, aby musel neustále držať rádiostanicu v ruke. Skladá sa z jedného slúchadla, mikrofónu a systému pásikov, ktorými sa set fixuje na hlavu. Slúchadlo veľmi dobre prilieha k uchu a umožňuje kvalitné, prirodzené počúvanie rádiostanice bez nutnosti nastavenia vysokej hlasitosti, a to aj pri zvýšenom okolitom hluku. Mikrofón je veľmi citlivý a spoľahlivo prenáša aj šepot. Bez problémov si tak vymeníte so spojencami potrebné informácie. Oproti predchádzajúcim modelom prvej a druhej generácie, má však jednu veľkú výhodu - mikrofón je možné na slúchadle otočiť o 180°, čo zjednodušuje použitie ľavákom, ktorým už nebude prekážať pri zamierení.

Tento head-set má univerzálnu veľkosť, je však plne nastaviteľný na akúkoľvek hlavu pomocou suchých zipsov. Pripája sa štandardizovaným konektorom a je kompatibilný s príslušenstvom značky Element a Z-Tactical.

Pre pripojenie k rádiostanici je nutné vlastniť PTT tlačidlo.

Parametre:
Materiál: tvrdený plast / upínacie gumy
Výrobca: Z-Tactical
Farba: foliage green

"

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.