MCNETT Záchranný filter na vodu Aquamira Frontier (MCN42100) | Muničák
×
Záchranný filter na vodu McNett Aquamira Frontier

MCNETT Záchranný filter na vodu Aquamira Frontier (MCN42100)

Kód tovaru: 261610 11.00 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Núdzový filtračný systém Aquamira filtruje až 99,9% Giardií a cryptosporidií, ktoré spôsobujú závažné ochorenia. Uhlík zo škrupiny kokosového orecha vo vnútri filtra pomáha znižovať obsah chlóru a zápachu, zlepšuje chuť vody.

Antimikrobiálna technológia Miraguard potláča rozmnožovanie baktérií, rias a plesní vo vnútri filtra. Pribalená plastová slamka sa jednoducho zasunie do filtra, ktorý sa ponorí do vody.  Voda sa dá takto piť priamo zo zdroja. Takto prefiltruje až 114 l.

Systém je tak výborným spoločníkom každého dobrodruha, nezaberá veľa miesta. Dá sa strčiť aj do vrecka nohavíc. Filter tak môžete mať vždy po ruke. Pred prvým použitím je potrebné najprv zbaviť filter uhlíkového prachu. Čierny prach nie je závadou. Na prečistenie filtra potiahnite vodu cez filter približne do polovice slamky, následne odstráňte slamku a vylejte vodu s prachom. Filter je pripravený na používanie.

Pre Vašu maximálnu ochranu je vhodné použiť filter v kombinácií s Aquamira Dezinfekčné tablety na vodu alebo Aquamira dezinfekčné kvapky.
Miraguard nechráni pred baktériami, vírusmi alebo inými chorobu spôsobujúcimi organizmami.
Pred skladovaním, filter dostatočne vysušte.

Vhodné pre turistov, cestovateľov, rybárov, priaznivcov akčných športov, dlhodobý pobyt v prírode a v prípadoch núdze.Klúčové slová: pitny rezim dezinfekcia"

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.