POŠTOVNÉ A DOPRAVA | Muničák

POŠTOVNÉ A DOPRAVA

Termín dodania
Objednávky prijaté do 7:00 v pracovný deň expedujeme ešte v ten deň, pokiaľ je tovar skladom v Bratislave a nevyskytnú sa iné komplikácie. Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne na predajni Muničák v Bratislave, alebo ho posielame Slovenskou poštou a kurierskými spoločnosťami.V prípade, že objednaný tovar nebude možné zaslať podľa vyššie uvedenej dodacej lehoty, oznámime vám predpokladaný termín dodania. V tom prípade si však vyžiadame vaše odsúhlasenie. Dodacia lehota môže byť primerane k okolnostiam predĺžená, ak je omeškanie spôsobené okolnosťami nami nezavinenými (meškanie zásielky, strata zásielky...).

Poštovné

Osobný odber Bratislava ( 0 € ) - Osobný odber je možný na predajni Muničák Bratislava v obchodnom centre VIVO! (bývalý POLUS) na Vajnorskej 100 (na poschodí oproti kinám CINEMA CITY) v čase od 10:00 do 21:00. Prineste si so sebou vytlačenú objednávku alebo nám povedzte číslo objednávky pre rýchlejšie vyhľadanie. Tovar bude pripravený do 24 hodín (počas pracovných dní) po odoslaní objednávky a bude uložený po dobu 48 hodín. Ak si tovar do tejto doby nevyzdvihnete, môže byť predaný inému zákazníkovi. Doporučujeme si nevyzdvihovať objednávku, pred spracovaním a počkať až na potvrdenie SMS správou a emailom o tom, že vaša objednávka čaká na vyzdvihnutie.

Osobný odber Košice ( 0 € ) - Osobný odber je možný na predajni Muničák v Košiciach /Aupark SC/ v čase od 09:00 do 21:00. Prineste si so sebou vytlačenú objednávku alebo nám povedzte číslo objednávky pre rýchlejšie vyhľadanie. Tovar si môžete vyzdvihnúť na nasledujúci pracovný deň ak je tovar na predajni v Košiciach. Ak je tovar iba v Bratislave, tovar bude pripravený na vyzdvihnutie najneskôr do 10 dní. O pripravenej objednávke na vyzdvihnutie Vás budeme informovať mailom alebo SMSkou. Doporučujeme si nevyzdvihovať objednávku skôr. Tovar bude uložený po dobu 3 dní. Ak si zákazník tovar do tejto doby nevyzdvihne, môže byť predaný inému zákazníkovi.

Služba DEPO (Cena 2,- Eur) nad 20,-€ doprava zdarma - doručuje balíky na odberné miesta do 1-3 pracovných dní. Odberné miesta sú predajne s novinami a časopismi, často situované v rámci veľkých nákupných centier. Zásielka je na odbernom mieste uložená 7 dní. O tom, že je zásielka pripravená na vyzdvihnutie budete informovaný SMS kódom a emailom. Zásielku na dobierku je možné uhradiť hotovosťou aj platobnou kartou. Uvedená cena platí pri balíkoch do 6kg. 95% zo 190 odberných miest na Slovensku sú obsluhované do dvoch pracovných dní od odoslania zásielky. Prevádzkovateľom služby DEPO je spoločnosť Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s.

Kuriér (Cena je 4,9 Eur) - doručuje balíky na nasledujúci pracovný deň po našom odoslaní. Odosielame zvyčajne do 36 hodín počas pracovných dní od objednania. V prípade neprítomnosti Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať a dohodne si s Vami ďalší termín dodania /zvyčajne na druhý pracovný deň/ alebo aj iné miesto dodania v rámci mesta. Uvedená cena platí pri balíkoch do 6kg.

Slovenská pošta-dodanie na poštu (Cena je 4,90 Eur) - doručuje balíky na nasledujúci pracovný deň po našom odoslaní. Odosielame zvyčajne do 36 hodín počas pracovných dní od objednania. Pošta Vás bude informovať SMSkou, že tovar máte uložený na Vašej pošte a bude tam uložený 18 dní. Uvedená cena platí pri balíkoch do 10kgPri balíkoch nad túto hmotnosť bude preprava fakturovaná podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty. O tejto zmene Vás budeme vopred informovať.

Slovenská pošta-dodanie na adresu (Cena je 6,00 Eur) - doručuje balíky na nasledujúci pracovný deň po našom odoslaní. Odosielame zvyčajne do 36 hodín počas pracovných dní od objednania. Pre prevzatie zásielky Vám stačí PIN kód z sms zaslanej v deň doručenia. Uvedená cena platí pri balíkoch do 10kg. Pri balíkoch nad túto hmotnosť bude preprava fakturovaná podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty. O tejto zmene Vás budeme vopred informovať.

Spôsob dodania
Objednaný tovar zasielame poštou alebo kuriérskymi spoločnosťami na dobierku. Ku každej objednávke prikladáme pokladničný blok, ktorý slúži zároveň ako dodací list. Pri objednávkach zo zahraničia si vopred dohodneme podmienky aj spôsob dodania a platby.