ADVENTURE MENU Survival Food Pack MENU 3 | Muničák
×
ADVENTURE MENU Survival Food Pack MENU 3 (Bravčové rebierko so zemiakmi + Kuracie na divoko s ryžou)

ADVENTURE MENU Survival Food Pack MENU 3 (Bravčové rebierko so zemiakmi + Kuracie na divoko s ryžou)

Kód tovaru: 261782 16.90 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Teplé plnohodnotné jedlo pre dvoch vždy a všade so sebou s extrémnou trvanlivosťou 6 rokov! To je nový Survival Food Pack od Adventure Menu. V aute v kolóne, na chate, v prírode alebo doma ako železná zásoba. Môžete naň pokojne zabudnúť a až bude najhoršie, bude tam na Vás čakať. SFP obsahuje dve hlavné jedlá, kompletný samoohrevný systém s aktivačnou vodou a lyžicou.

Zloženie kuracie na divoko s ryžou: kuracie stehná (30%), ryža natural (12%), cibuľa, slanina, mliečny tvaroh, ryžová múka, paradajkový pretlak (paradajky, soľ, cukor), slnečnicový olej, soľ, paprika, čierne korenie.

Zloženie bravčové rebierko so zemiakmi: zemiaky (36%), bravčová kotleta (30%), papriková klobása (bravčové mäso, soľ, paprika, rasca, cesnak), uhorky sterilizované (uhorky, ocot kvasný, soľ, extrakt korenia, náhradné sladidlo sacharín, horčičné semienko), ryžová múka, kukuričná múka, cibuľa, slnečnicový olej, soľ, korenie.

Energetická hodnota: 3876 kJ
Sacharidy: 87.2 g
Bielkoviny: 62 g
Tuky: 36 g

1 balenie - hmotnosť 810g ± 5%.
Uvedená energetická hodnota na celé balenie.

Kľúčové slová: Adventure Menu, Survival Food Pack MENU 3, Menu 3, Survival Food
 

"

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.