AIRSOFTPRO CNC vzpera mechaboxu MBlock - verzia 2 | Muničák
AIRSOFTPRO CNC vzpera mechaboxu MBlock - verzia 2

AIRSOFTPRO CNC vzpera mechaboxu MBlock - verzia 2

Kód tovaru: 146250 19.40 €
AIRSOFT PRO
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Košice AUPARK
skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Prasknutie mechaboxu elektrických zbraní je jedna z najvážnejších a tiež najdrahších závad. Spôsobuje ju niekoľko faktorov: Streľba na prázdno, streľba so zle utesnenou zbraňou, chyba materiálu, extrémne vysoká kadencia, veľmi silná pružina a v neposlednom rade streľba pri nízkych teplotách. So vzrastajúcou popularitou upgrade dielov a s trendom zvyšovania výkonu sa dá očakávať, že sa výskyt týchto závad bude zväčšovať. Prakticky žiadny z bežných mechaboxov nedokáže dlhodobo pracovať na pružinách ako je M150. Samozrejme okrem odolného, ale drahého CNC mechaboxu z hliníka či ocele.

Ponúkame vám jednoduché a hlavne lacnejšie riešenie. Už nie je nutné kupovať CNC hliníkový mechaboxu. MBlock (Mechabox Block) je kovový diel, ktorý sa jednoducho vloží pred mechabox okolo HopUp komory. Na jednej strane sa opiera o najnamáhanejšie čelo mechaboxu a na druhej o telo zbrane. Funguje tak ako vzpera, ktorá prenáša nárazy do oveľa pevnejšej prednej časti tela zbrane. Výrazne tak znižuje riziko prasknutia mechaboxu. A ak sa tak stane (alebo diel použijete na už prasknutý mechabox), účinne bráni posunutiu odlomenej časti a zbraň môžete bez problémov ďalej používat

Verzia č.2 prináša proti konkurenčným výrobkom veľkú výhodu pri inštalácii. U zbraní M4 s batériou uloženou do predpažbia, prechádza kabeláž zvyčajne medzi komorou a vzperou a tesne sa jej dotýka. Inštalácia býva komplikovanejšia a pri zostavení sa nezriedka stávalo, že hrany vzpery poškodili izoláciu káblov. Môže tak dôjsť ku skratu. Ak má napríklad zbraň inštalovaný mosfet, je tu ešte jeden kábel navyše. Nezriedka kombinovaný so silnejšou silikónovou kabelážou. Ďalším problémom býva vzhľadom na vedenie káblov prístup k uťahovacím skrutkám.

S novou verziou MBlocku dochádza k zmene vedenia kabeláže do predpažbia. Už nevedie po jeho spodnej stene, ale oba káble súčasne po jeho boku. Vďaka inovovanej konštrukcii sa vytvára dostatočný priestor medzi vzperou a telom zbrane. Hrany, kde sa dotýka kabeláž, boli zaoblené a už nepredstavujú žiadne riziko. Kabeláž už nie je pri pohľade do šachty takmer vidieť. Prístup k uťahovacím skrutkám vzpery je voľný. Vplyvom overenej konštrukcie a vhodne zvolených skrutiek kombinovaných s prítlačnou pružinou nemôže dochádzať, tak ako u konkurenčných výrobkov, k samovoľnému povoľovaniu vplyvom rázov zbrane.

Celý diel je vyrobený z hliníkovej zliatiny 6061-T6 na presných CNC strojoch. Pružné (nastaviteľné) čápy umožňujú vymedzenie vzdialenosti a použitie na väčšinu známych zbraní série M4/M16. Diel bol overený na týchto výrobcoch: AimTop, Matrix, Classic Army, SRC, Dboys, A & K (P & J), APS Nie je vhodné pre zbrane s dvojdielnou HopUp komorou.

Vylepšenia vo verzii 2:

  • Zaoblené exponované hrany
  • Firemné logá pre jasnú identifikáciu originálu AirsoftPro od kópií
  • Drobné tvarové zmeny
Kľúčové slová: airsoft upgrade