AIRSOFTPRO Set super záťažových CNC kol 100:300 | Muničák
AIRSOFTPRO Set super záťažových CNC kol 100:300

AIRSOFTPRO Set super záťažových CNC kol 100:300

Kód tovaru: 132361 19.90 €
AIRSOFT PRO
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ
  • Tieto ozubené kolesá ponúkajú jedinečný pomer ceny a kvality. Ich najviac namáhané časti sú vyrábané na špeciálnych CNC strojoch a svojou kvalitou mnohonásobne prevyšujú bežne dodávané kolesá v elektrických zbraniach (AEG).
  • Tento prevodový pomer sa označuje ako "Super Torque Up" čiže super záťažový. Vďaka rozdielnemu vzájomnému pomeru segmentov kolies a zubov lepšie zvládajú natiahnutie silnej struny. Naviac sú zuby šikmé a umožňujú lepšie rozloženie sily na väčšiu plochu zubu. Pre silné struny je to tá najlepšia voľba. Vzhľadom na použitý prevod kolesá mierne znižujú kadenciu. Tieto ozubené kolesá môžete používať so štandardným piestom.
  • Odporúčame použiť strunu do M150. Tieto ozubené kolesá sú určené pre elektrické airsoftové zbrane (AEG) s mechaboxom typ 2 a 3. Pre inštaláciu týchto ozubených kolies odporúčame obrátiť sa na naše servisné stredisko.
     

 

Kľúčové slová: airsoft upgrade