Balíček Muničák basic | Muničák
Novinka
Balíček Muničák basic

Balíček Muničák basic

Kód tovaru: 100 36.70 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Upozornenie: dodanie tohto balíčka môže trvať až 2 týždne. Farba lekárničky v balíčku môže byť červená alebo olivová. Ide len o farebný rozdiel balenia no obsah lekárničky je rovnaký.

Videli ste v TV reklame
Tento skvelý balíček obsahuje základné veci pre pobyt v lese. Drevo na oheň si ľahko pripravíte pomocou skvelej reťazovej pílky, ktorú ľahko schováte aj do vrecka a oheň založíte pomocou kresadla značky Miltec. Nôž je univerzálnym pomocníkom či už na nakrájanie jablka alebo narobenie si drobných pilín, ktoré sa tiež môžu pri zakladaní ohňa zísť.

Nôže značky Moraknive určite vystihujú pojem veľa muziky za  málo peňazí. Ergonomicky tvarovaná rukoväť je vyrobená z odolného plastu a pokrytá gumou, ktorá poskytuje pohodlie a pevný úchop, aj pri mokrých a znečistených rukách. A čepeľ z  kvalitnej škandinávskej ocele vás určite nenechá v núdzi.  Na potulkách v prírode môže dôjsť poľahky k nehode a preto je určite užitočné mať pri sebe aspoň základnú lekárničku na ošetrenie drobných poranení.

Tento balík obsahuje:
MILTEC Lekárnička First Aid Mini
MORAKNIV Nôž s pevnou čepeľou Companion MG (S) - Stainless Steel
MILTEC Fire steel, horčíkový zapaľovač veľký
MILTEC Pílka reťazová do vrecka