Balíček Muničák ready | Muničák
Balíček Muničák ready

Balíček Muničák ready

Kód tovaru: 120 82.50 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Upozornenie: dodanie tohto balíčka môže trvať až 2 týždne.

Videli ste v TV reklame

Balíček Ready vás pripraví na každý deň v meste. S touto výbavou vás hneď tak niečo neprekvapí a budete pripravený na všetky nástrahy dňa. 

Všetko potrebné sa vám zmesti do praktickej tašky cez rameno značky Helikon, v ktorej budete mať všetko vždy poruke vďaka skvelému organizéru a priehradkám.

Kľúče usporiada multifunkčná kľúčenka Keyranger od True Utility. Vďaka nej budú tvoje kľúče v bezpečí a ani nepoškriabu nič okolo nich, takže aj váš telefón či iné cennosti zostanú v bezpečí. Okrem toho obsahuje aj praktický multitool, s ktorým si opravíte okuliare, otvoríte fľašu či pritiahnete šróbik. O náročnejšie problémy sa postará multitool Seven, pre ktorý nie sú aj náročnejšie operácie výzvou. Skrýva v sebe až 7 nástrojov z kvalitnej nerezovej ocele s rukoväťou z leteckého hliníka.

Multitool je vybavený kliešťami, štiepačkou na drôty, zatváracím nožom, pílkou, krížovým skrutkovačom, otváračom na fľaše a karabínou. Takže bez problémov pomôže pri oprave auta, bicykla alebo aj nábytku doma.

Na všetko si posvietite praktickým svietidlom Olight, ktoré vďaka jeho veľkosti môžete mať neustále so sebou. V jeho malom tele zo zliatiny hliníka sa skrýva výkon až 150 lumenov. Svietidlo je nabíjateľné pomocou micro USB.

Tento balík obsahuje:
HELIKON TAŠKA CEZ RAMENO EDC COMPACT
TRUE UTILITY KĽÚČENKA KEYRANGER
OLIGHT SVIETIDLO I1R 2 EOS 150LM
TRUE UTILITY MULTITOOL SEVEN
 

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?