UMAREX CO2 Legends Makarov, kal. 4.5mm BB (5.8152) | Muničák
UMAREX Vzduchová pištoľ CO2 Legends Makarov, kal. 4.5mm BB (5.8152)

UMAREX Vzduchová pištoľ CO2 Legends Makarov, kal. 4.5mm BB (5.8152)

Kód tovaru: 313174 81.00 €
UMAREX
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Vzduchové zbrane sú určené najmä pre aktívnu voľnú zábavu. Spolu s bohatým príslušenstvom Vám tieto dokonalé repliky svetoznámych pištolí a revolverov garantujú dokonalú zábavu bez hraníc. Princíp systému CO2 je veľmi jednoduchý. Bombička sa vloží do zbrane a mechanickým uzavretím sa napichne na tŕň. Po stlačení spúšte narazí kohútik na úderník ventilu a ventil sa otvorí. Vtedy začína prúdiť plynný CO2 z bombičky. Strela má úsťovú rýchlosť cca 130 m/sec. Pri izbovej teplote a zodpovedajúcich krátkych prestávkach medzi jednotlivými strelami je možno vystreliť s jednou bombičkou cca 60 nábojov. Väčšie výkyvy teploty a príliš rýchla streľba negatívne ovplyvňujú výkon streľby a životnosť bombičky. CO2 pištole a revolvery sú určené najmä pre presnú športovú (rekreačnú) streľbu na vzdialenosť do 10 metrov. Ako strelivo sú používané pri tomto modeli špeciálne oceľové broky BB.

CO2 verzia štandardnej zbrane sovietskej armády Makarov. Zbraň má kovový záver aj rám, plastové sú len platničky rukoväte. Kaliber je 4,5 mm, kapacita zásobníka je 18 rán.

Kaliber: 4,5 mm
Úsťová rýchlosť: 120 m/s
Kapacita: 18
Dĺžka hlavne: 90 mm
Dĺžka zbrane: 162 mm
Hmotnosť: 685 g

Kľúčové slová: pistol zbran co2 vzduchovka makarov legends

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?