COLD STEEL FGX BOOT BLADE II (92FBB) | Muničák
×
Cold Steel FGX BOOT BLADE II, 92FBB
Cold Steel FGX BOOT BLADE II, 92FBB
Cold Steel FGX BOOT BLADE II, 92FBB
Cold Steel FGX BOOT BLADE II, 92FBB

COLD STEEL FGX BOOT BLADE II (92FBB)

Kód tovaru: 510492 10.99 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Predstavujeme Vám nôž zo série Nightshade od americkej nožiarskej firmy Cold Steel. Tieto nože sú špecifické svojím určením. Sú to detailné reprodukcie najobľúbenejších nožov od firmy Cold Steel vyrobené z tých najmodernejších materiálov. Čo je však zvláštnosťou nožov FGX je to, že sú určené ku skrytému noseniu. Vynikajú teda menšími rozmermi a malou váhou. Prakticky ich môžete schovať kdekoľvek na tele, čakajúce na svoju príležitosť. Ale vo svojej fantázii sa môžete pustiť aj ďalej. Nemôžete si byť nikdy istí, kto vpadne k Vám do domu či bytu. Vhodne schovaný, malý nôž zo série Nightshade Vám môže zachrániť život. Možno vás to prekvapí, ale čepeľ noža je z tvrdeného plastu, zmesi materiálov Grivory a Kraton. Neinformovaný človek by si pomyslel, že to nôž degraduje, že nemá úžitok. Ale skúsený človek vie, že to so sebou prináša veľa výhod. Jedna z nich, tá hlavná, nôž je ľahký. Prakticky môže byť tento nôž stále s Vami. Ďalšia je životnosť tohto noža, pretože nekoroduje, nerozkladá sa, proste absolútne nereaguje s okolím. Tak ako ho niekam schováte, tak ho za pár rokov tiež nájdete. Účel týchto ľahkých a lacných nožov totiž spočíva v obrane proti nečakanému útočníkovi, nie v krájaní zeleniny.
Nože zo série Nightshade nemajú plniť úlohu univerzálnych domácich nožov. Ich účel je jasný. Obrana života. Ku skvelému úchopu slúži kombinovaná rukoväť z materiálov Grivory a Kraton.
Nôž Cold Steel FGX Boot Blade má tvar čepele Drop Point. Na rukoväti sa nachádza záštita, ktorá bráni zraneniu ruky a kĺzaniu noža.

Ostrie: Hladké
Typ čepele: Drop point
Farba čepele: Čierna
Typ noža: S pevnou čepeľou
Puzdro: bez puzdra
Váha: 28 g
Dĺžka čepele: 83 mm
Materiál rukoväte: Grivory & Kraton
Hrúbka čepele: 7mm
Celková dĺžka: 171mm
Dĺžka rukoväte: 88mm
Farba rukoväte: ČiernaKlúčové slová: noz nôž nožík pevna cepel pevnou cepelou nože noze nožíky cold steel"

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.