COLD STEEL FGX PUSH BLADE I (92FPA) | Muničák
Načítavam
×
Cold Steel FGX PUSH BLADE I, 92FPA
Cold Steel FGX PUSH BLADE I, 92FPA
Cold Steel FGX PUSH BLADE I, 92FPA
Cold Steel FGX PUSH BLADE I, 92FPA

COLD STEEL FGX PUSH BLADE I (92FPA)

Kód tovaru: 510512 7.99 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Čierny ako noc a tichý ako hrob, to sú prednosti nového FGX PUSH BLADE 1. Je vyrobený z Grivory, materiálu, ktorý je výsledkom najnovších vylepšení v oblasti sklenými vláknami vystužených plastov a je ešte pevnejší ako Zytel, ktorý spoločnosť Cold Steel používala pri starších modeloch. Je odolný proti UV žiareniu a poveternostným podmienkam.

Jedno z najzaujímavejších vylepšení prinášaná rukoväť, ktorá je vyrobená z Kraton-u a protišmykovo upravená pomocou hlbokého drážkovania. Je priamo nalisovaná na tŕň čepele. Cold Steel používa Kraton na rukovätiach svojich nožov už od začiatku osemdesiatych rokov a od vtedy tento materiál začali využívať takmer všetci výrobcovia nožov. Je to vďaka dobrej priľnavosti povrchu, ktorú neovplyvní teplo, chlad ani vlhkosť prostredia. Rukoväť nikdy nezhrdzavie, nepopraská a netrhá sa, a to ani v extrémnych prostrediach.

FGX PUSH BLADE 1 je dosť ľahký na to, aby mohol byť priviazaný, zastrčený, alebo prilepený kdekoľvek na osobe, ktorá ho chce mať pri sebe. Vďaka jeho odolnosti proti teplu, chladu, vlhkosti a extrémnemu počasiu je prirodzené ho schovať kdekoľvek vnútri alebo okolo vášho domu. Môžete ho schovať takmer kdekoľvek od kvetináčov a záhonov vo vašej záhrade, cez  radiátor pod vaším oknom, až po poličku s knihami alebo do šatníku vo vašej izbe alebo v sprchovom kúte v kúpeľni. Pri násilnom vniknutí do vášho domu potom môže strategicky umiestnený FGX PUSH BLADE 1 zachrániť deň a zachrániť život vám, ale aj členom vašej rodiny.

Čepeľ: Grivory
Celková dĺžka: 153 mm
Dĺžka čepele: 85,5 mm
Dĺžka rukoväte: 67 mm
Hrúbka: 6,5 mm
Hmotnosť: 45 g
Ostrie: hladkéKlúčové slová: noz nôž nožík pevna cepel pevnou cepelou nože noze nožíky cold steel"

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.