COLD STEEL PARING KNIFE, NEW HANDLE FINISH (59KSPZ) | Muničák
COLD STEEL Kuchynský nôž PARING KNIFE, NEW HANDLE FINISH (59KSPZ)

COLD STEEL Kuchynský nôž PARING KNIFE, NEW HANDLE FINISH (59KSPZ)

Kód tovaru: 510395 13.99 €
COLD STEEL
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
vypredané ikonka vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Séria kuchynských nožov s inovovaným typom rukoväte zvládne akúkoľvek úlohu v kuchyni. Čepeľ je kalená do teplôt hlboko pod bodom mrazu a je extra tenká - precízne lisovaná pre maximálnu efektivitu hlbokého rezu a dlhodobé držanie ostria. Všetky modely v sérii prichádzajú s neuveriteľne jemnou a ostrou čepeľou, niektoré modely s kvalitným zúbkovaním.

Nový typ rukoväte je navrhnutý tak, aby zabezpečil vyššiu bezpečnosť a pohodlné uchopenie.  Rukoväť je vyrobená zo Zytelového jadra, povrch je z Kratonu s jemnou vzorkou zabezpečujúcou výborné protišmykové vlastnosti.

Oceľ 4116 je jemne zrnitá nerezová oceľ, ktorá vychádza z produkcie ThyssenKrupp v Nemecku. Používa sa na hygienické aplikácie (medicínske zariadenia a farmaceutický priemysel) a na gastronomickú výrobu. Vyvážený obsah uhlíka a chrómu dodáva tejto oceli silu, schopnosť udržať si ostrie a vysoký stupeň odolnosti proti korózii. Ďalšie legovacie prvky pomáhajú zvýšiť silu čepele a odolnosť ostria a taktiež vytvárajú dokonalejšiu a ostrejšiu hranu.

Materiál čepele: German 4116 Stainless
Materiál rukoväte: Zytel/Kraton
Celková dĺžka: 178 mm
Dĺžka čepele: 76 mm
Hrúbka čepele: 1,5 mm
Dĺžka rukoväte: 102 mm
Hmotnosť: 167 gKľúčové slová: noz nôž nožík pevna cepel pevnou cepelou noze nožíky cold steel kuchynsky

 

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?