COLD STEEL Meč GOLD LION WAKIZASHI (88ABW) | Muničák
COLD STEEL Meč GOLD LION WAKIZASHI (88ABW)

COLD STEEL Meč GOLD LION WAKIZASHI (88ABW)

Kód tovaru: 510439,01 662.99 €
COLD STEEL
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Katana Cold Steel Gold Lion predstavuje samurajský meč "na každodenné nosenie" na osobnú ochranu a obranu svojho pána, rodiny a domova. Je výrazne ľahšia ako niektoré iné naše ťažšie katany, takže sa nielen rýchlejšie drží v ruke, ale aj ľahšie a pohodlnejšie nosí, keď je zastrčená v obi a nosí sa celý deň. Menuki katany nesie symbol japonského psa šisa (leva), ktorý je strážcom alebo ochrancom - vhodný motív pre tento krásny ľahký meč.

Čepeľ katany Gold Lion Katana meria necelých tridsať centimetrov a je vyrobená z odborne ručne brúsenej a vysoko leštenej damaškovej ocele s brúsením Hamaguri, vrcholovým tŕňom Lori Mune a zvlneným hlineným temperovaným Hamonom. Čierna železná Tsuba, Fuchi a Kashira majú lesklé akcenty z 24-karátového zlata a rukoväť je vybavená bielou kožou a čiernou hodvábnou šnúrou.

Wakizashi Gold Lion odráža materiály, strih a povrchovú úpravu svojho väčšieho brata vo všetkých ohľadoch okrem veľkosti. Je rovnako ľahký a rýchly a z rovnako kvalitných materiálov, ale má len zlomok veľkosti, takže je vynikajúcim doplnkom katany Gold Lion Katana alebo krásnou samostatnou čepeľou.

Oceľ: Damask
Dĺžka čepele: 533 mm
Dĺžka rukoväte: 184 mm
Farba: Čierna/zelená/zlatá
Celková veľkosť: 717 mm
Hmotnosť: 638,02 g
Hrúbka čepele: 6 mm