COLD STEEL Nôž s pev. čep. BLACK BEAR CLASSIC (35AR) | Muničák
COLD STEEL Nôž s pevnou čepeľou BLACK BEAR CLASSIC (35AR)

COLD STEEL Nôž s pevnou čepeľou BLACK BEAR CLASSIC (35AR)

Kód tovaru: 510359,09 358.00 €
COLD STEEL
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Cold Steel tento útočný nôž prvýkrát uviedol na trh už v roku 1995 a od tej doby ho v najrôznejších variantoch vyrába, napríklad pod označením OSS. Black Bear Classic in San Mai® je nádherne prepracované luxusné prevedenie možno najznámejšieho tvaru útočného noža vôbec. Jeho 20 cm dlhá čepeľ, brúsená z oboch strán, ponúka vynikajúci bodný účinok a neuveriteľne hladký prienik do materiálu s veľmi malou fyzickou námahou.

Dvojitá záštita prakticky eliminuje náhodné skĺznutie a poranenia vlastnej ruky. Tvarovaná rukoväť z G10 umožňuje veľmi dobré a presné vedenie noža pri manipulácii. Záštita je na spodnej strane rukoväti zdvojená do tvaru U. Tento spôsob držania, kedy ukazovákom ruky môžete vďaka záštitě bezpečne manipulovať s nožom aj pri nie príliš pevnom úchope, bol zrejme prevzatý z rapírového či kordového držania. Naše čepele, vyrobené technológiou San Mai III boli po desaťročia doménou Cold Steel. San Mai III technológia vychádza z praktík výrobcov japonských mečov. Ide o sendvičovú skladbu čepele z vrstiev o rozdielnej tvrdosti.

Zatiaľ čo strednú vrstvu tvorí tvrdá oceľ s vysokým obsahom uhlíka, dve vrchné vrstvy sú vyrobené z ocele podstatne húževnatejšej, aby bránili strednej vrstve v popraskaní. Čepeľ sa tak stáva maximálne odolná proti strate ostria bez nebezpečenstva zlomenia. Tieto luxusné čepele sú vyrábané iba v obmedzenom počte. Oceľ VG-10, ktorá je použitá na výrobu tejto čepele, je nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka. Perfektne tvarovaná rukoväť noža z materiálu Kraton (Long Kray-Ex ™) ponúka protišmykový povrch. Výborne padne do ruky a umožňuje aj veľmi jemnú prácu s nožom v mokrom a blatistom prostredí. Nôž je dodávaný vrátane Secure-Ex® púzdra.
 
PARAMETRE PRODUKTU
Farba: Čierna / Strieborná
Celková veľkosť: 336 mm
Dĺžka čepele: 203 mm
Oceľ: VG-10 San Mai®
Materiál rukoväte: Long Kray-Ex
Hrúbka čepele: 5 mm
Hmotnosť: 394 g
Dĺžka rukoväte: 133 mm
Materiál puzdra: Secure-Ex® Sheath

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?