COLD STEEL Nôž s pev. čep. MINI LEATHERNECK TANTO POINT | Muničák
COLD STEEL Nôž s pevnou čepeľou MINI LEATHERNECK TANTO POINT (39LSAA)

COLD STEEL Nôž s pevnou čepeľou MINI LEATHERNECK TANTO POINT (39LSAA)

Kód tovaru: 510359,12 26.99 €
COLD STEEL
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

V boji nerozhoduje veľkosť psa, ale miera jeho bojovnosti" - Mark Twain. Presne toto príslovie sa dá aplikovať na nové Mini Leatherneck. Zmenšením veľkosti a váhy tohto populárneho noža sme ho nezbavili jeho efektivity. Naopak, z noža sa stáva nástroj pre každodenné nosenie a vďaka svojej veľkosti aj váhe nebude zbytočne budiť negatívnu pozornosť okolia. Široká čepeľ noža je vyrobená z nerezovej ocele 8Cr13MoV, ktorá po tepelnom spracovaní vykazuje tvrdosť 57-58 Rockwell. Medzi čepeľou a rukoväťou z Kray-Ex ™ je ochrana ruky z nerezovej ocele.

Táto masívna záštita zabráni nechcenému skĺznutiu ruky na ostrie, predovšetkým pri vykonávaní bodných techník. Perfektne tvarovaná rukoväť noža z materiálu Kraton (Long Kray-Ex ™) ponúka protišmykový povrch. Kray-Ex ™ je mäkký a pružný umelý polymér. Výborne padne do ruky a umožňuje aj veľmi jemnú prácu s nožom v mokrom a blatistom prostredí. Nôž je dodávaný vrátane Secure-Ex® púzdra. Subtílne a pohodlné puzdro je vhodné pre skryté nosenie noža v zavesení na krku za pomoci bezpečnostnej retiazky. Dá sa veľmi dobre schovať pod oblečením a nespôsobuje nepríjemné pocity pri dlhom nosení. Puzdro sa dá osadiť úchytom C-Clip od Cold Steel® (SACLB), takže možno nôž nosiť aj na opasku.

PARAMETRE PRODUKTU
Farba: Čierna / Strieborná
Celková veľkosť: 172 mm
Dĺžka čepele: 89 mm
Oceľ: 8Cr13MoV Steel
Materiál rukoväte: Long Kray-Ex ™
Hrúbka čepele: 3 mm
Hmotnosť: 93 g
Dĺžka rukoväte: 83 mm
Materiál puzdra: Secure-Ex® Sheath

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?