COLD STEEL Tomahawk SPIKE HAWK (90SH) | Muničák
×
COLD STEEL Tomahawk SPIKE HAWK, (90SH)
COLD STEEL Tomahawk SPIKE HAWK, (90SH)
COLD STEEL Tomahawk SPIKE HAWK, (90SH)

COLD STEEL Tomahawk SPIKE HAWK (90SH)

Kód tovaru: 510453,03 36.98 €
COLD STEEL
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Tomahawky od spoločnosti Cold Steel sú  kované z uhlíkovej ocele 1055. Počas kovania sa materiál rozpáli skoro do biela a potom pomocou vzduchom poháňaného kladiva vykuje do požadovaného tvaru. Štruktúra ocele sa vďaka kovaniu zjemní a zomkne bližšie k sebe, čo zvýši pevnosť celého tomahavku. To je dôvod prečo sa tie najlepšie sekery a tomahavky vykúvajú.
Tomahawky od spoločnosti Cold Steel sú parciálne zakalené. To znamená, že ostrie a úderová plocha bodca je zakalené do vysokej tvrdosti a zvyšok hlavy je mäkší, takže lepšie tlmí nárazy spôsobené silným údermi.
Aj keď je Cold steel SPIKE HAWK dobrým pomocníkom pri úžitkových prácach, jeho prednosti najlepšie vyniknú, keď je používaný ako zbraň. S efektívnym ostrím na jednej strane a dlhým bodcom na druhej, budete mať vždy dilemu: Udrieť ostrím v brutálnom seku, reze či hákovaním, alebo riskovať obrovskú hlbokú dieru pri údere s hrôzostrašným hrotom.
Aby to pre útočníka nebolo až také zlé, môžete SPIKE HAWK použiť na zahákovanie útočníkovej zbrane, krku, ruky alebo nohy a získať tak kontrolu nad situáciou. Celková dĺžka hlavy presahujúca 20 centimetrov, vytvára pevnú platformu, ktorá vám umožní viesť protiútok proti prichádzajúcej zbrani, čím ju na moment zastavíte, alebo odkloníte a získate tak dôležité sekundy na ďalší svoj krok.

Celková dĺžka: 558mm
Dĺžka hlavy: 228mm
Primárne ostrie: 80mm
Oceľ: kovaná uhlíková oceľ 1055
Hmotnosť: 671g
Násada: Americký biely orechKlúčové slová: sekera sekery cold steel"

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.