COLD STEEL Tomahawk TRAIL HAWK (90TH) | Muničák
COLD STEEL Tomahawk TRAIL HAWK (90TH)
COLD STEEL Tomahawk TRAIL HAWK (90TH)
COLD STEEL Tomahawk TRAIL HAWK (90TH)

COLD STEEL Tomahawk TRAIL HAWK (90TH)

Kód tovaru: 510451 37.99 €
COLD STEEL
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Tomahawky od spoločnosti Cold Steel sú kované z uhlíkovej ocele 1055. Počas kovania sa materiál rozpáli do biela a potom pomocou vzduchom poháňaného kladiva vykuje do požadovaného tvaru. Štruktúra ocele sa vďaka kovaniu zjemní a zomkne bližšie k sebe, čo zvýši pevnosť celého tomahavku. To je dôvod prečo sa tie najlepšie sekery a tomahavky vyrábajú kovaním.

Tomahawky od spoločnosti Cold Steel sú parciálne zakalené. To znamená, že ostrie je zakalené do vysokej tvrdosti a zvyšok hlavy je mäkší, takže lepšie tlmí nárazy spôsobené silným údermi pri sekaní.

Trail hawk je ľahký tomahawk kompaktných rozmerov z kovanej uhlíkovej ocele. Má dobré sekacie vlastnosti, obzvlášť užitočná je úderová plocha z opačnej strany ostria. Tomahawk je vhodný na kempovanie, alebo pre dlhodobý pobyt v prírode. Pri transporte nezaberá veľa miesta.

Oceľ: uhlíková 1055
Celková dĺžka: 559 mm
Hmotnosť: 669 g
Rukoväť: Biely orech

Kľúčové slová: sekera sekery cold steel

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?