COLD STEEL Vrhací nôž BLACK FLY THROWER SPIKE (80STMA) | Muničák
COLD STEEL Vrhací nôž BLACK FLY THROWER SPIKE (80STMA)

COLD STEEL Vrhací nôž BLACK FLY THROWER SPIKE (80STMA)

Kód tovaru: 510440,03 8.99 €
COLD STEEL
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Predstavujeme mrňavú novinku medzi vrhacími nožmi Black Fly, čierna mucha. COLD STEEL vrhacie nože sú veľmi populárne v hádzacej komunite a preto sme sa rozhodli vytvoriť nový, cenovo dostupnejší rad športových vrhacích nožov strednej triedy. Tieto športové modely sú o niečo tenšie a ľahšie ako naše štandardné vrhacie nože. Dôraz sme kládli na rozloženie váhy a tvar, aby zaobchádzanie s nimi bolo príjemné.

Nože z tejto rady sa používajú predovšetkým pri amatérskych súťažiach, ale užijete si s nimi veľa zábavy aj pri hádzaní s rodinou alebo priateľmi. Nástrojová uhlíková oceľ s obsahom 0,55% uhlíka, 0,6 až 0,9% mangánu a ďalšími zliatinami. Tvrdosť ocele je 60 až 64 HRC. Obsah uhlíka a nízke legovanie tejto plytko kalenej ocele z nej robí veľmi pevný materiál, ktorý nie je náchylný na krehkosť, ktorá je inak typická pre ocele s vyšším obsahom uhlíka.

PARAMETRE PRODUKTU
Farba: čierna
Celková veľkosť: 20 mm
Dĺžka čepele: 20 mm
Oceľ: 1055 Carbon
Hrúbka čepele: 2 mm
Hmotnosť: 68 g

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?