COLD STEEL Vrhací nôž TORPEDO (80TOR) | Muničák
COLD STEEL Vrhací nôž TORPEDO (80TOR)
COLD STEEL Vrhací nôž TORPEDO (80TOR)
COLD STEEL Vrhací nôž TORPEDO (80TOR)

COLD STEEL Vrhací nôž TORPEDO (80TOR)

Kód tovaru: 510440 43.00 €
COLD STEEL
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Je s ním zábava a je jednoduché ho hádzať.
S masívnym a perfektne vyváženým CS TORPEDO-m zažijete veľa zábavy pri vrhaní na terče, pretože sa sním ľahko zaobchádza a veľmi dobre sa vrhá na rôzne vzdialenosti. Dva hroty s ľahkosťou vykĺznu z vašej ruky a zabodnú sa do terča s dva krát väčšou pravdepodobnosťou, ako pri štandardnom vrhacom noži. A čo viac, hmotnosť Torpeda cez 900 gramov, vám umožní stáť ďaleko od terča (aj 20 a viac metrov), pretože pri vrhaní si zachováva množstvo energie.

Lov a prežitie
Pri presnom hode doručí torpédo dostatok energie na odrovnanie zvieraťa o veľkosti kojota. To sa dá využiť pri love, alebo to môže zachrániť život v kritickej situácii.

Dva hroty
Dva hroty dvojnásobne zvyšujú možnosť zapichnutia sa, čím zmenšujú náročnosť na odhad vzdialenosti.

Hmotnosť cez 900 gramov
CS TORPEDO je vyrobené zo za studena valcovanej uhlíkovej ocele 1055. Je dvojito kalené, čo minimalizuje možnosť zlomenia. V konečnom dôsledku je vďaka tomu TORPEDO schopné rozbiť betónovú tvárnicu, aj keď dopadne naplocho.

Extra dĺžka
S dĺžkou cez 360mm je TORPEDO jedným z najdlhších vrhacích nožov. Jeho rotujúce ramená vytvárajú široký pás „zóny ohrozenia“ dramaticky zvyšujú šancu trafiť odlietajúceho vtáka, alebo uskakujúceho hlodavca.

Tichosť
Pretože TORPEDO nevydáva pri vrhaní žiadne zvuky, nevyplaší zver v blízkosti, pri opakovanom hode.

Obmedzený dosah
Keďže TORPEDO je možné vrhať iba v možnostiach jeho používateľa, ktoré sú limitované jeho zručnosťou a silou, nepredstavuje také nebezpečenstvo pre domáce zvieratá a je možné ho používať v oblastiach, kde sú zakázané strelné zbrane, alebo kde je ich použitie príliš nebezpečné.

Sebaobrana
Na krátku vzdialenosť je TORPEDO schopné zastaviť väčšinu agresorov. Jeho hmotnosť cez 900 gramov mu dáva schopnosť prerážať kosti pri dopade naplocho a jeho dva hroty sú schopné smrteľnej penetrácie. TORPEDO je tiež možné využiť ako oceľový obušok alebo ako dýku s dvoma hrotmi.

Celková dĺžka: 367,5mm
Maximálna hrúbka: 24,5mm
Hmotnosť: 907g
Oceľ: vysoko uhlíková 1055
Povrchová úprava: čierna matná

Kľúčové slová: vrhačky vrhacie nože nožíky cold steel

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?