COLD STEEL Zatvárací nôž 4-MAX ELITE (62RMA) | Muničák
COLD STEEL Zatvárací nôž 4-MAX ELITE (62RMA)

COLD STEEL Zatvárací nôž 4-MAX ELITE (62RMA)

Kód tovaru: 510359,28 626.99 €
COLD STEEL
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

4-MAX bol vyvinutý v spolupráci s vynikajúcim americkým výrobcom nožov Andrew Demkom. Jeho konštrukcia je dimenzovaná s jediným jasným cieľom - vyrobiť zatvárací nôž so 4 "(cca. 10 cm) čepeľou a maximálnym výkonom. 4,5 mm hrubá čepeľ je vyrobená z ocele S35VN. Táto výnimočná americká oceľ je nielen veľmi tuhá a odolná, ale možno na nej dosiahnuť vynikajúcu ostrosť noža a ostrie má potom dlhú trvanlivosť. Veľmi jemne zrnitá prášková oceľ s jednotnou mikroštruktúrou ponúka veľmi stabilné vlastnosti.

Je odolná aj pri veľmi jemnej fazete ostria, spoľahlivá, vysoko korózii vzdorná. Je to dobrá voľba pre vysoko kvalitné zákazkové nože a nástroje. Proces CPM (pseudoprášková metalurgia) je zárukou veľmi homogénna, vysoko kvalitnej štruktúry ocele, rozmerovou stabilitou, dobrou brúsiteľnosťou a pevnosťou v porovnaní s oceľami vyrobenými klasickými konvenčnými metódami. Cez nižší obsah chrómu vykazuje táto oceľ v oblasti odolnosti proti korózii veľmi dobré výsledky. Rukoväť je spevnená titánovými vložkami a črienky sú z 3-D CNC obrábanej americkej G-10. Priamo úmerne k požadovanému výkonu je tiež dimenzovaný čap čepele, aby uniesol požadované zaťaženie. Rukoväť z G-10 má na svojom povrchu jemnú textúru, zdrsnenie, pre lepšie a bezpečnejšie držanie.

Textúra a výrazné tvarovanie zabezpečuje, aby nôž z ruky nevykĺzol za žiadnej situácie, aj keď máte ruky mokré, spotené, alebo znečistené a tak umožní na rez vyvinúť dostatočnú silu. Na tomto noži je použitá poistka s unikátnym patentom Cold Steel® Tri-Ad Lock™. Poistka zabraňuje samovoľnému alebo nechcenému zatvoreniu noža aj po prirodzenom opotrebení v priebehu času. 4-MAX bol testovaný na odolnosť poistky, na opakované nárazy a na zaťaženie v ťahu, kedy poistka ľahko udržala viac ako 360 kg vo voľnom závese a bez poškodenia! Nôž je konštruovaný na používanie vo veľmi extrémnych situáciách.

PARAMETRE PRODUKTU
Farba: zelená
Celková veľkosť: 254 mm
Dĺžka čepele: 101 mm
Oceľ: S35VN Steel
Materiál rukoväte: long G10Handle
Hrúbka čepele: 4,8 mm
Hmotnosť: 286 g
Dĺžka rukoväte: 152 mm
Druh poistky: Tri-Ad Lock
Materiál puzdra: oceľový Kapec klip