COLD STEEL Zatvárací nôž AD-10 TANTO (28DE) | Muničák
COLD STEEL Zatvárací nôž AD-10 TANTO (28DE)
COLD STEEL Zatvárací nôž AD-10 TANTO (28DE)
COLD STEEL Zatvárací nôž AD-10 TANTO (28DE)
COLD STEEL Zatvárací nôž AD-10 TANTO (28DE)

COLD STEEL Zatvárací nôž AD-10 TANTO (28DE)

Kód tovaru: 510170 223.99 €
COLD STEEL
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Model AD-10 vychádza z modelu 4-Max, ale je menší a ľahší. AD-10 je však nôž pre dospelých bez kompromisov. Jeho 101 mm dlhá čepeľ tanto je mimoriadne odolná voči ohnutiu. Dutá čepeľ je vyrobená z ocele S35VN. Táto výnimočná americká oceľ je nielen veľmi tvrdá a odolná, ale dokáže dosiahnuť vynikajúcu ostrosť noža a čepeľ má potom dlhú životnosť. Veľmi jemnozrnná prášková oceľ s rovnomernou mikroštruktúrou ponúka veľmi stabilné vlastnosti. Je odolný aj s veľmi jemnou fazetou čepele, spoľahlivý, vysoko odolný proti korózii. Je to dobrá voľba pre vysoko kvalitné vlastné nože a nástroje.

Proces CPM (pseudoprášková metalurgia) zaručuje veľmi homogénnu a kvalitnú štruktúru ocele, rozmerovú stabilitu, dobrú brúsiteľnosť a pevnosť v porovnaní s oceľami vyrábanými konvenčnými metódami. Napriek nižšiemu obsahu chrómu vykazuje táto oceľ veľmi dobré výsledky z hľadiska odolnosti proti korózii. Rukoväť noža je vyrobená z materiálu G-10. Rukoväti dominuje masívna spona na opasok. Zámok Tri-Ad Lock™ zabraňuje automatickému alebo neúmyselnému zatváraniu noža, a to aj po prirodzenom opotrebovaní v priebehu času.

Materiál rukoväte: G-10
Celková veľkosť: 223 mm
Oceľ: CPM-S35VN
Hrúbka čepele: 4 mm
Dĺžka rukoväte: 129 mm
Dĺžka čepele: 94 mm
Farba: Čierna/strieborná
Hmotnosť: 196 g

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?