COLD STEEL Zatvárací nôž ESPADA, EXTRA LARGE (62MA) | Muničák
×
COLD STEEL Zatvárací nôž ESPADA, EXTRA LARGE (62MA)

COLD STEEL Zatvárací nôž ESPADA, EXTRA LARGE (62MA)

Kód tovaru: 510428,11 459.98 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Espada XL je najväčší zatvárací nôž na svete. Vďaka svojej leštenej čepeli a rukoväte z hliníka a čiernej Micarty, pôsobí Espada veľmi luxusným dojmom. Produktovú radu Espada dizajnoval slávny výrobca nožov Andrew Demko a prezident Cold Steel Lynn C. Thompson. Espada je inšpirovaná legendárnymi a obávanými dobyvateľskými mečmi Espada. 

Čepeľ noža je vyrobená z ocele CPM-S35VN. Táto výnimočná americká oceľ je nielen veľmi tuhá a odolná, ale možno na nej dosiahnuť vynikajúcu ostrosť noža a ostrie má potom dlhú trvanlivosť. Veľmi jemne zrnitá prášková oceľ s jednotnou mikroštruktúrou ponúka veľmi stabilné vlastnosti. táto oceľ je  dobrá voľba pre vysoko kvalitné zákazkové nože a nástroje. Proces CPM (pseudoprášková metalurgia) je zárukou veľmi homogénnej, vysoko kvalitnej štruktúry ocele, rozmerovou stabilitou, dobrou brúsiteľnosťou a pevnosťou v porovnaní s oceľami vyrobenými klasickými konvenčnými metódami. Cez nižší obsah chrómu vykazuje táto oceľ v oblasti odolnosti proti korózii veľmi dobré výsledky. 

Rukoväť nožov Espada ™ je vyrobená z lešteného hliníka a je doplnená črienkami z G-10 - zo skleného vlákna. Rukoväť je silne zakrivená a je opatrená žliabkami na prsty pre istý a bezpečný úchop pri použití noža. Espada je vybavená poistkou Tri-Ad Lock ™. Poistka zabraňuje samovoľnému alebo nechcenému zatvoreniu noža aj po prirodzenom opotrebení v priebehu času.

Materiál čepele: CPM-S35VN
Materiál rukoväte: G-10
Celková dĺžka: 425 mm
Dĺžka čepele: 190 mm
Dĺžka rukoväte: 235 mm
Hrúbka čepele: 4 mm
Hmotnosť: 453,59 g
Druh poistky: Tri-Ad lock

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.