Ďalekohľad Barr&Stroud Sahara 8x42 FMC (BS70103) | Muničák
×
Ďalekohľad Barr&Stroud Sahara 8x42 FMC
Ďalekohľad Barr&Stroud Sahara 8x42 FMC
Ďalekohľad Barr&Stroud Sahara 8x42 FMC
Ďalekohľad Barr&Stroud Sahara 8x42 FMC

Ďalekohľad Barr&Stroud Sahara 8x42 FMC (BS70103)

Kód tovaru: 261175 133.00 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Dalekohľady Barr & Stroud sú optimálnou kombináciou kvalitnej optiky, zdokonalenej technickej konštrukcie a stabilného jemného rozlíšenia. Výsledkom je elegantný rad ďalekohľadov  Barr & Stroud, ktorý prináša značke nový rozmer zvýšením úrovne výkonu a dômyselnosti prevedenia.

Ďalekohľady z rady Sahara od Barr & Stroud majú robustnú konštrukciu v kombinácii s brilantnou optikou. Sú vodotesné do hĺbky 1,5 m  po dobu troch minút. To si vyžaduje vysokú mieru mechanickej kvality pri stavbe ďalekohľadu a zabezpečuje, že ďalekohľad môžete  používať v akomkoľvek počasí. Táto schopnosť je ďalej umocnená  pogumovaným telom, ktoré ho chráni pred otrasmi a údermi. Tieto ďalekohľady sú plnené dusíkom, ktorý zabraňuje vnútornému zahmlievaniu za nepriaznivých poveternostných podmienok. Plne mnohovrstevná  optika je štandardom  Barr & Stroud radu Sahara ako i BAK-4 hranoly. Tým je zaistené, aby čo najviac svetla bolo prenášaného cez optiku, ktorá má za následok  super jasný obraz aj v zhoršených svetelných podmienkach a tým nedochádzalo k dramatickej strate výkonu. Pre pohodlie užívateľa sú ďalekohľady dodávané s gumenými  očnicami, ktoré sú  praktické, aby ich ľudia mohli používať s alebo bez okuliarov. Mechanizmus zaostrovania je riešený tak, aby sa dalo z minima do nekonečna zaostriť za menej ako jednu otáčku ovládacieho kolieska.

Parametre:
- optické zväčšenie: 8 x
- priemer prednej šošovky: 42 mm
- optický hranol: BAK - 4
- zorné pole na 1000 m: 129 m
- najkratšia ostriaca vzdialenosť: 2 m
- stmievací faktor: 18,27
- výstupná pupila: 5,2 mm
- hmotnosť: 670 g
- rozmery:  136 x 133 x 52 mm
- plnený dusíkom: áno
- vodeodolnosť: áno

Obsah balenia:
- puzdro na prenášanie
- popruhy
- handrička na čistenie šošoviek
- krytky na konce

Kľúčové slová : optika, dalekohľad Barr&Stroud sahara

"

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.