EKOL Plynová pištoľ Alp 2 Black - black | Muničák
Načítavam
×
EKOL Plynová pištoľ Alp 2 Black - black

EKOL Plynová pištoľ Alp 2 Black - black

Kód tovaru: 301733 57.90 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo
MOŽNÝ LEN OSOBNÝ ODBER
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

UPOZORNENIE:
Tento produkt je možné si zakúpiť len pri osobnom odbere na našich predajniach !!!

(Podľa zákona č. 190/2003 Z.z. § 14a ods. 1 sa nesmie uzatvárať zmluva na diaľku, ktorej predmetom je nákup a predaj zbrane kategórie A, kategórie B, kategórie C alebo streliva do týchto zbraní, expanznej zbrane, zbrane, ktorá bola znehodnotená zo zbrane kategórie A, kategórie B a kategórie C a zbrane kategórie D uvedenej v § 7 ods. 1 písm. l, ak v odseku 2 nie je ustanovené inak.)

Odľahčená verzia obľúbenej plynovej pištole EKOL ALP s označením ALP 2. Vďaka novému dizajnu záveru klesla hmotnosť o 30 g oproti modelu prvej generácie. Druhá generácia má hmotnosť len 580g.  Kaliber je 9 mm P.A.K a kapacita zásobníka je 14 nábojov.
Záver a hlaveň pištole Ekol Alp 2 je vyrobená zo zliatiny kovov. Samotný záver má potom povrchovú úpravu leským čiernením a hlaven je pochrómovaná. Pre zníženie celkovej hmotnosti Ekol po vzore Waltheru začína používať polymérové ​​rámy na ktorých nájdeme výrazné prelisy, aby bolo držanie istejšie.
V prednej časti hlavne je umiestnený závit, na ktorý možno naskrutkovať nástavec pre 15 mm svetlice.
Spúšťový mechanizmus EKOL Alp 2 vychádza z režimu Double Action. Spolu so stlačením spúšte dochádza k natiahnutiu kohúta a následne k výstrelu.
Ekol Alp 2 nie je veľký, ale ani príliš malý, pohodlne sa nosí a dobre sedí v dlani, pritom stále vyvoláva dojem nebezpečnej zbrane.
Zásobník Ekol Alp 2 vďaka svojej dvojradové konštrukcii ponúka kapacitu nábojov 14 + 1 kalibru 9mm P.A.K.
Plynové signálne zbrane slúžia pre aktívne využitie obrannej streľby plynovými nábojmi, na vytvorenie akustického signálu, vystreľovanie svetlíc alebo pre zberateľské účely. Pri použití pre sebaobranu je reálna účinnosť plynových CS či silnejších PV-S koreninový nábojov na vzdialenosť do 4 m.
Plynová pištol Ekol Alp 2 je balená v plastovom kufríku spolu s nadstavcom pre odpaľovanie pyrotechniky s priemerom 15 mm pre plynové pištole.

Kaliber: 9 mm
Kapacita zásobníka: 14
Dĺžka: 172 mm
Výška: 122 mm
Šírka: 30 mm
Váha: 580 g
Režim streľby: semi-auto

Obsah Balenia:
 - plastový kufrík
 - zásobník
 - nádstavec na pyrotechniku
 

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.