ESBIT Liehový varič (AB300BR) | Muničák
ESBIT Liehový varič

ESBIT Liehový varič (AB300BR)

Kód tovaru: 261986 15.00 €
ESBIT
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Malý kompaktný varič na tekutý lieh. Obdobné variče si svojpomocne vyrábali vezni v pracovných táboroch a gulagoch, keď mali prístup k technickému liehu. Absolútne jednoduchá a trvanlivá konštrukcia úplne vylučuje možnosť problémov na ktoré bývajú náchylné moderné variče. Rôzne typy tekutého liehu (technický, potravinársky, čistič škvŕn, atď.) patria medzi vôbec najlacnejšie palivá pre prenosné variče a sú ľahko dostupné takmer v každej krajine, mimo tých zaostalejších. Varič je vyrobený z mosadze, má gumové tesnenie a je vybavený sklopnou rúčkou s regulátorom / zhasínačom plameňa. Výborné uplatnenie ako záložný expedičný varič alebo ako varič do núdzovej výbavy, či varič pre milovníkov nízkych hmotností.

Rozmery: 4,6 x 7,4 cm
Váhu: 92 g

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?