ESP Dvojité puzdro pre dva zásobníky 9mm Luger (MH-MH-14) | Muničák
ESP Dvojité rotačné plastové puzdro pre dva zásobníky 9mm Luger (MH-MH-14)

ESP Dvojité rotačné plastové puzdro pre dva zásobníky 9mm Luger (MH-MH-14)

Kód tovaru: 323420 21.60 €
ESP
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Dvojité rotačné plastové puzdro je zostavené z puzdier MH-14 pre zásobník spojených špeciálnym adaptérom. Výhodou tohto riešenia je úspora miesta na opasku. Obe puzdra sa voči opasku otáčajú spoločne a ich vzájomná poloha sa pritom nemení. Adaptér umožňuje jednoducho prispôsobiť puzdra pre nosenie na pravej alebo ľavej strane. Tento typ puzdra používa model plochej rýchloupínacej spony, ktorá dovoľuje jeho rýchle nasadzovanie na opasok jednou rukou bez nutnosti opasok odopnúť. Vzdialenosť medzi opaskom a puzdrom je ale pri použití tohto typu spony menšie. Možno tiež upevniť aj na nosný M.O.L.L.E. system. Puzdro je možné voči opasku otočiť v rozsahu 360 stupňov v 16 aretovaných polohách.

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?