ESP Obranný sprej OC TORNADO so svetlom, 50ml | Muničák
ESP Obranný sprej OC TORNADO so svetlom, 50ml
ESP Obranný sprej OC TORNADO so svetlom, 50ml
ESP Obranný sprej OC TORNADO so svetlom, 50ml
ESP Obranný sprej OC TORNADO so svetlom, 50ml
ESP Obranný sprej OC TORNADO so svetlom, 50ml

ESP Obranný sprej OC TORNADO so svetlom, 50ml

Kód tovaru: 313139 11.40 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Košice AUPARK
skladom ikonka skladom ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

TORNADO predstavuje úplne novú kategóriu obranných sprejov, ktorá nemá v súčasnej dobe na trhu s obrannými spreji obdoby. Klasický obranný sprej bol doplnený o svetlo v podobe supersvietivá biele LED diódy.

Väčšina kritických situácií, pri ktorých sa ľudia bránia obranným sprejom, sa odohráva predovšetkým za tmy. Je nepraktické niesť v jednej ruke baterku av druhej sprej. Navyše je veľmi problematické v kritickej situácii koordinovať pohyby oboch rúk. Pritom je nutné pri obrane dostatočne presne zacieliť sprejom na tvár útočníka a svietidlo by preto mala svietiť na miesto dopadu dráždivé látky.

U týchto sprejových svietidiel možno teraz svetlo aj sprej ovládať jednou rukou a druhú ruku využiť pre lepšiu obranu. Kužeľ dopadajúceho svetla umožňuje presné zamierenie na cieľ. Touto výraznou inováciou obranných sprejov firma ESP prispela k všeobecnému zvýšeniu úrovne sebaobrany.

Na klasickej nádobke korenistého spreja (Oleoresin Capsicum - 15% OC) je hlavica osadená supersvietivou LED diódou. Krycie viečko, zabraňujúce nechcenému výstreku, obsahuje 2 ks batérií CR2032 a funguje zároveň ako spínač svetla. Túto sprejové svietidlo možno používať ako bežné svietidlo, kedykoľvek vás zastihne tma. V prípade nebezpečenstva sa môžete jednoduchým stlačením prsta začať brániť. Ostrý lúč svetla osvieti tvár útočníka a zároveň ho oslní.

Chemické zloženie nehorľavej náplne spreja zodpovedá požiadavkám, ktoré sú kladené na korenisté spreje používané policajnými zložkami. Náplň nádobky so sprejom vyrába značková nemecká firma a jej zloženie je ekvivalentná s typom RSG-5, ktoré používa nemecká polícia. Výstrek má charakter lúča a preto je menej náchylný na rozptýlenie pri prípadnom miernom vetre. Dostrek cca 4 m.

Objem: 50 ml