ESS Crosshair One (EE9014-08) | Muničák
×
ESS Ochranné okuliare Crosshair One - dymové sklo, (EE9014-08)
ESS Ochranné okuliare Crosshair One - dymové sklo, (EE9014-08)
ESS Ochranné okuliare Crosshair One - dymové sklo, (EE9014-08)

ESS Ochranné okuliare Crosshair One - dymové sklo (EE9014-08)

Kód tovaru: 314184 39.74 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Ochranné okuliare Crosshair ™ majú jeden zásadný rozdiel oproti ostatným okuliarom s balistickou odolnosťou a tým je Tri-Tech Fit ™ technológia rámu. Tri-Tech Fit ™ zabezpečuje u týchto okuliarov univerzálne použitie pre všetkých užívateľov s maximálnym komfortom nosenia. Ochranné sklá sú ochránené tenkou vrstvou proti zahmlievaniu a poškriabaniu. Akonáhle pozorujete svoj cieľ skrze ochranné sklá týchto okuliarov, vďaka technológii ESSOPTICS ™, zistíte ako môže byť priehľad sklami tak úžasne opticky čistý bez akéhokoľvek náznaku skreslenia. Akonáhle chcete vymeniť sklá, technológia uzamknutia skiel DedBoltTMLens Lock poskytuje jednoduchú manipuláciu, ale pri uzamknutí pevne fixuje sklá v ráme. Ako ostatné výrobky ESS, samozrejme model Crossbow je v zhode so štandardmi US Federal OSHA, ANSI Z87.1 +, CE EN 166 a US MIL-PRF-31013. Vzhľad, ergonómia, funkčnosť. Ochranné okuliare Crosshair ™  možno doplňovať všetkými dielmi určenými pre rad CrossSeries ™, tieto diely sú plne kompatibilné

OBSAH BALENIA PRODUKTU

  • Rám okuliarov: farba tmavo hnedá
  • Sklá: Polykarbonátové sklá hrúbky 2,4 mm s balistickou odolnosťou so 100% ochranou proti UVA / UVB žiareniu. Povrchová ochrana skiel: Ochrana proti zahmlievaniu a poškriabaniu.
  • Farba skiel: dymovo šedé 1ks

Zhody so štandardmi:

  • US MIL SPEC MIL-PRF-31013
  • ANSI Z87.1 +
  • CE EN 166

 

 

 

"

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.