FLUNATEC Čistiaca pasta na zbraň Gun Cleaner - 50g | Muničák
novinka
FLUNATEC Čistiaca pasta na zbraň Gun Cleaner - 50g
FLUNATEC Čistiaca pasta na zbraň Gun Cleaner - 50g

FLUNATEC Čistiaca pasta na zbraň Gun Cleaner - 50g

Kód tovaru: 305096,04 22.90 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Košice AUPARK
skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Účinná čistiaca pasta pre rýchle odstránenie zbytkov strelného prachu, spalín a oterov striel z vývrtu hlavní.
 
» pre rýchle a účinné mechanické čištenie
» šetrné voči vývrtu hlavne

FlunaTec GunCleaner je vysoko účinná čistiaca pasta pre ošetrenie vývrtu hlavní, môže sa použiť pre všetky ostatné exponované kovové povrchy. Vhodné pre všetkyy dlhé zbrane, pištole a revolvery. Pasta odstraňuje zbytky strelného prachu a jeho spaliny, odstraňuje tiež zbytky striel - olova, medi a tombaku z vývrtu hlavne. Prípravok je k vývrtu veľmi šetrný a neobsahuje agresívne alebo abrazívne prísady, ktoré by mohli hlaveň poškodiť.
 
Návod k použitiu:
Rovnomerne naneste slabú vrstvu pasty do vývrtu pomocou plstené pelety alebo handričky. Nechajte pôsobiť asi tak 10-15 minút - nenechajte však pastu úplne vyschnúť!! Následne hlaveň mechanicky vyčistite bežným mosadzným alebo bronzovým kartáčikom. Po odstránení pasty spolu s rozpustenou nečistotou sa hlaveň dosucha vytrieť bežným spôsobom a následne ošetrí niektorým konzervačným prípravkom, ideálne FlunaTec GunCoating. Prípravok NEAPLIKUJTE na naleštené a inak ošetrené kovové povrchy, na plasty a drevo!
 
Skladujte v chlade.
 
Bezpečnostné pokyny:
R36: Dráždi oči. S2: Uchovávajte mimo dosah detí. S25: Zamedzte styku s očami. S26: V prípade kontaktu s očami, okamžite dôkladne vypláchnete vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. S46: Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento štítok.